Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Merre tovább? Hogyan folytassa...

Merre tovább? Hogyan folytassam az életem?

Figyelt kérdés

Nagyon elcseszett életem volt eddig. Pár éves koromtól kezdve pokol volt az életem. Sokat kellett menekülni, nehogy megöljön minket apám. Többször megpróbált megölni minket. Ha nem a halál fenyegetett akkor lelki terrorban tartott minket. Sorozatos bántás és megalázás ért az óvodában és az iskolában egyaránt még ezek mellett. Folyamatosan éheztünk és nyomorogtunk. Hideg időben kályhával fűtöttünk ami iszonyatosan füstölt és ettől mindig erős füst szagom volt ami miatt még inkább céltábla lettem. A szükségletünket volt hogy egy vasvödörbe végeztük. A szüleim sokszor előttem szexeltek... Ha a nagyszüleimhez kikerültem nyáron ott szintén ez ment plusz a beteg elméjű mostoha nagyapám szexelt az összes háziállattal. Pokol volt az életem amíg felnőttem. Most 31 éves vagyok, és minden értelemben egy csődtömeg. Soha életemben nem volt még barátnőm, a családomat hátrahagytam a sok rossz miatt, egyedül anyámmal tartom a kapcsolatot. Nincs hátszelem , egy szerető család, vagy barátnő személyében képzelem ezt el. A beilleszkedéssel nagy gondjaim vannak. Nem fogadnak el túl sokan a lakhelyemen. Bár vannak barátaim, de a szomszédos nagyvárosban több ismerősöm is van és az idegenek is barátságosak velem.

Gyűlölöm a munkám. Oda jutottam hogy szeptemberben munka mellett visszaülök az iskolapadba. Ezen azt hiszem tudok változtatni.

De a szerelemben sosem volt sikerem. Sosem kellettem senkinek. Akikhez közel kerültem sosem kellettem nekik de ez már csak mi fog akkor derült ki ha az illető iránt éreztem már. Maradt a keserűség és el kellett mindig fogadnom hogy nekem ezt nem lehet. Nem tartott még senki arra méltónak hogy esélyt adjon nekem. 31 évesen teljesen kiégtem és megkeseredtem. Nem tudok változtatni a sorsomon. Folyton a kudarc ér akárhogy próbálom.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Azt érzem a gyerekkoromban átélt sok borzalom miatt lett ilyen az életem. Nagyon boldogtalan vagyok.

Hogyan változtathatnék a sorsomon?


2020. febr. 19. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az árufeltöltés azért nem annyira aljamunka, mintha mondjuk mészáros lennél, vagy csirkegyárban leölő munkás. Van ennél rosszabb is.
2020. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, elírtam pár szót, de azért remélem érthető. Egyébként van Orvos-Tóth Noéminek az Örökölt sors című könyve m, online is elérhető, ha teheted olvasd el. Nagyon sok mindenre rávilágít. Illetve van még egy másik szintén elérhető online, Edith Eva Eger A döntés című könyve. Kicsit más a témája de tökéletesen bemutatja azt, hogyan lehet a semmiből újrakezdeni és boldog életet élni.
2020. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10# és 12# köszönöm szépen!
2020. febr. 19. 19:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyutterzesem! Nem konnyu az ilyesmi. Megis: belul van a kulcs, az irany. Elsosorban a szivedre hallgass a donteseidben es minel kevesbe engedj a nyomorult vilag nyomasanak (kompromisszumos megoldas).


Masfelol: muveszetek. Jatszd ki magadbol amiket erzel. Ha biztonsagosabb, akkor gondolatban, mar az is segithet. Pl improvizalj reszben fiktiv sztorit, a fikcio lehet a sulyos dolgok intenziv ujraelese, de lehet kompenzacio is. Ha absztraktan konnyebb, akkor rogtonozz zenet, irj verseket.


Es akaar tanulhatsz pszichologiat, melyitsd onismereted.

Hiaba kozhekly, ne feledd: az elet egy lecke. Sot: CSUPAN egy lecke. Egy brutal mozi. Hasznositsd ezt mozit, tanulj belole, megha nehez is. De hat pont ezert van!


A valosag sokkal tobb. Pl a belso valosagod. Azonban csak egyensulyban mukodnek a dolgok! A helyes araany donto jelentosegu. Javaslom, kifele is figyeld, elj tul, legyel praktikus, masfelol elj befele, meditalj, ismerd meg magad egyre jobban, es fejezd ki a lelkivilagod a muveszet altal. Ha tudsz, hasznald brutal tapasztalataid masok megsegitesere, akaar allatok, gyerekek, novenyek gondozasara. Es magad megsegitesere azaltal h tanulsz a nehezsegeidbol is.

2020. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!