Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találom a világban,...

Miért nem találom a világban, aki igazán jó barátom lenne?

Figyelt kérdés

Nem az én stílusom a gyakorikérdések, de ki kell írjam, mert már mindenhol kerestem a választ. Azt tapasztalom, hogy az osztályomban, környezetemben nincsen olyan, akivel szívesen lennék. Mind unalmasak, vagy túl idegesítőek. Nem lehet velük egy jó poénon annyira röhögni, hogy kicsorduljon a könnyem, pedig szerintem a világban ez számít igazán. Olyan magányosnak érzem magam. Az osztályban elvagyok mindenkivel, de ezek csak felszínes kapcsolatok, olyanból pedig sok van nekem. Nem igazán érzem, hogy bárkivel meg tudnám beszélni a dolgaim, röhögcsélni, hülyeségeket csinálni. Pedig nagyon szeretném. Tény, hogy szeretek egyedül lenni, de ez már tényleg zavaró.


Na jó, ez elég negatívra sikerült, pedig amúgy nem vagyok ilyen :DD csak most el vagyok keseredve.

16/L.



2019. szept. 4. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka az "igazán jó barát", szóval ezzel szinte mindenki így van. Akok akiken azt látod, hogy milyen jó barátok, ők sem lesznek ám barátok sokáig, minden életszakaszban jönnek-mennek az emberek.


Ettől még érdemes odafigyelni a mostani kapcsolataidra, értelmetlen azon rágódni, hogy mikor jön majd valaki.

2019. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se megy, Kérdező, ha ez vigasztal. Az emberek döntő többsége érdekember: addig van szükségük rád, amíg hasznot remélhetnek tőled. Ha túlélted a hasznodat, le is selejteznek.

Csodás "barátok". Nem véletlen hogy egyre több az antiszociális ember, az ellenségeskedés legalább őszinte dolog.

2019. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na egy ilyen barát nekem is hiányzik. Volt, csak idővel meghülyült, bántani kezdett, nekem az meg nem kell. Azóta megismertem pár új embert, van akivel jól megvagyok, de olyan igazi barátság nem alakult ki. Mintha nem lenne már senkinek se igénye erre.
2019. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!