Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom évek óta kerítést...

A szomszédom évek óta kerítést gyárt a hálószoba ablakomtól pár méterre. Mit tegyek, hogy beszüntesse ezt az ipari tevékenységet?

Figyelt kérdés
Ez abból áll, hogy ha jól megy az üzlet havonta 3-4 alkalommal 2-3 napig egy körfűrészt üzemeltet, ami olyan hangos, hogy még csukott ablaknál is igencsak zavaró, ha az ablakot kinyitom, gyakorlatilag nem lehet a hálóban megmaradni. Ez eddig nem volt akkora gond, mert napközben dolgoztam, most viszont kisbabám született, így mindig itthon vagyok. Többször beszéltem az úrral, kértem, hogy helyezze el a körfűrészt a telek másik végén, a háza fedésében, vagy építsen zajvédő falat, de gyakorlatilag kinevetett. Amikor mondtam, hogy nem tudom a babát altatni, és felébred amikor rázendít a fűrésszel azt mondta, hogy majd megszokja a gyerek. Szóval a hozzáállása igencsak felháborító. Kértem a jegyző segítségét, ők kijöttek megvizsgálni az esetet, de azt mondta nekik, hogy csak felújítást végez a saját ingatlanján, holott még az interneten is hirdeti magát több helyen. Nekem bevallotta, hogy azért csinálja, mert hitelei vannak, és nem tud megélni, így ezzel egészíti ki a keresetét. Én ezt megértem, de ilyen zajban nem lehet létezni. Azt mondta a jegyző, hogyha tudom bizonyítani, hogy ezért a tevékenységért pénzt fogad el, akkor lehet valamit tenni. Most mit csináljak? Segítsetek!

2016. máj. 25. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!