Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kistelepülésen élők, van...

Kistelepülésen élők, van olyan ember a településeteken akit ismer és utál is szinte mindenki az ott élők közül?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen mit követett el?
2015. dec. 14. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kisvárosban nőttem fel.Lakott ott egy féllábú cigány,aki mindig biciklivel járt,és konténer kukákból gyűjtögetett.Mindig büdös volt,és 5-7 éves kislányoknak mutogatta a szerszámát,sőt megpróbálta őket rávenni,hogy fogdossák is meg neki.

Följelentésekkor a rendőrök befenyítették.

2015. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itt vagyok én, utál engem mindenki
2015. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Ha ez az állapot nem tetszik,kérlek változtass rajta!Változtatáshoz van néhány ötletem:

1.Kérlek,mérlegeld,hogy a társadalmi normákat mennyire tartod be!

Ilyenekre gondoltam:Köszöntöd-e az embereket?Megadod -e a tiszteletet a nőknek,idősebbeknek?Mennyire ápoltan mégy közéjük?Mogorván,vagy mosolygósan jársz közöttük?Adsz-e segítséget egy-egy idősebb rászorulónak,vagy rokkantnak?Milyen modorban válaszolsz,ha köszöntenek,vagy megszólítnak?Rendesen tartod-e a környezeted?

Ha a fenti normákat nem tartod be,ne várj barátságosságot!Ha változtatni akarsz mésok hozzád való viszonyán,te változtass először!


Sok esetben,embereket azért nem kedvelik mások,mert ő maga is utálja magát.Ennek eredete rendszerint a neveltetésben keresendő.Akinek szülei nem mutatták ki gyermekük iránti szeretetüket,elismerésüket,az nem tanulhatta meg szeretni önmagát,s így mások sem tudják szeretni.Ez olyan,mint amikor valaki nem ért egy nyelvet,és mutogatva sem tudja megérteni,megérttetni magát valaki.A szeretet is egy nyelv,aminek ismerni kell a kifejezési eszközeit.


Ha úgy érzed,nem szeretnek,itt az ideje,hogy te szeretsd őket!

Figyeld,hogy ki az,akihez senki sem szól,köszöntsd te barátságosan,s ha örömmel fogadja,dícsérj meg rajta valamit,ami megdícsérhető!A válaszából fogalmazz meg kérdést,s kérdésed olyan barátságos hangnemben fogalmazd meg,amint képes vagy arra!

Figyeld meg a változást!

2015. dec. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem és a férjemet és mi is utálunk mindenkit. De nem csak itt. Mindenhol. :D
2016. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így már érthető!


Bejártam Amerika 31 államát,és ellátogattam,mintegy 85 különböző keresztény közösségbe.Mindenhol szeretettel fogadtak(talán egy helyen nem vettek észre),mert én mindenhol szeretettel,jószándékkal fordultam hozzájuk.

Temérdek különböző munkahelyen dolgoztam,és mindenütt szerettek,mert szeretettel,és jóindulattal közeledtem munkatársaimhoz.Rossz szomszédom sem volt,pedig drogárus,és koromfekete szomszédom is van.


Nem az a fontos,hogy mások hogyan viszonyulnak hozzám,hanem,hogy bárkivel szívesen találkozzak Isten országában,ha összefutok majd vele ott!

2016. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A környezetünktől rendszerint azt kapjuk vissza,amit mi nyújtunk nekik.
2016. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!