Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is bunkó volt a...

Szerintetek is bunkó volt a srác, vagy tényleg csak poénnak szánta?

Figyelt kérdés

Elromlott a botmixerem, pont avokádó krémet akartam csinálni, az alapanyagok már megvoltak, és kölcsönkértem az alattam a lakó sráctól az ő mixerét. Bekopogtam, mondtam neki, hogy az enyém beszart, és még nem tudtam újat venni, nem-e adná kölcsön az övét. Mondta, hogy persze, szívesen, én az előszobában vártam, és jön vissza mosolyogva, hogy "de avokádót legalább vettél?"

Nekem kicsit rosszul esett, barátnőm szerint csak poénnak szánta, és lehet ismerkedni akart, és mikor viszem vissza neki a botmixert, én is vágjak vissza valamivel.

Szerintetek is csak poén volt vagy bunkó beszólás? Nektek hogy esett volna ez?

L/19


2015. okt. 13. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vissza kellett volna vagnod kapasbol hogy "ha ismerkedni akartam volna, akkor a masik botodat kerem" ezt mar elcseszted :)
2015. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na, vissza vittem neki, megköszöntem és a krémből is vittem neki. Azt mondta még úgysem kóstolta, és kérdezte, hogy egyébként mihez vagy mivel kell ezt enni? És mondtam, hogy végül is bármivel, például piritóssal. Mondta, hogy az jó, mert neki meg kenyérpiritója nincs. :DD És akkor mondtam, hogy végül is bármilyen mártogatósnak is jó, akár zöldséggel (na, ott azért vágott egy fintort), úgyhogy kíváncsi vagyok végül mivel ette meg, majd megkérdezem, ha hozza vissza a tálat. :D
2015. okt. 14. 15:46
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Oké, hogy poénnak szánta, de attól még félig-meddig idegen embernek sztem elég paraszt konnotációi vannak az ilyesminek. Ilyen poént én csak bizalmas kapcsolatban mernék magamnak megengedni.


Én komolyan azt csinálnám, hogy visszaadnám neki dzsuvásan, hogy "igen, Pistike, igazad volt, NEM vettem avokádót"... hátha észreveszi magát.

2015. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kenyérpirító hiányának megemlítése lett volna a következő labda, amit nem vettél észre.
2015. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, arra mar lehetett volna valami "hozd csak at nyugodtan az enyembe beteheted, jo meleg lesz" stilusban reagalni )
2015. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!