Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is bunkó volt a...

Szerintetek is bunkó volt a srác, vagy tényleg csak poénnak szánta?

Figyelt kérdés

Elromlott a botmixerem, pont avokádó krémet akartam csinálni, az alapanyagok már megvoltak, és kölcsönkértem az alattam a lakó sráctól az ő mixerét. Bekopogtam, mondtam neki, hogy az enyém beszart, és még nem tudtam újat venni, nem-e adná kölcsön az övét. Mondta, hogy persze, szívesen, én az előszobában vártam, és jön vissza mosolyogva, hogy "de avokádót legalább vettél?"

Nekem kicsit rosszul esett, barátnőm szerint csak poénnak szánta, és lehet ismerkedni akart, és mikor viszem vissza neki a botmixert, én is vágjak vissza valamivel.

Szerintetek is csak poén volt vagy bunkó beszólás? Nektek hogy esett volna ez?

L/19


2015. okt. 13. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulreagalod.


En rohogtem volna egyet es vinnek neki egy kis avokadokremet amikor visszaviszem a botmixert.

2015. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát te kérsz szívességet, szerintem nem kéne rögtön nyafogni meg besértődni, mert ezzel csak a HP imidzsedet erősíted - okkal.

Szépen vidd vissza neki a mixert és visszavágás helyett inkább vigyél neki kaját.

2015. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha nem szereti az avokádó krémet??
2015. okt. 13. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ilyen kérdés? :)
2015. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor viszed vissza neki, akkor vigyél neki belőle.

"Picit sok avokádót vettem, így jutott neked is. :D"

2015. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Te azon is megsértődsz, ha valaki megdicsér?
2015. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, csak ez nekem úgy jött le, mintha egy buta kis liba lennék, egyébként igen, rossz tulajdonságom, hogy sok mindent magamra veszek. De ezek szerint csak poén volt, viszek neki a krémből.
2015. okt. 13. 18:41
 8/15 Xyrot ***** válasza:
Egész biztos poénnak szánta. Én is teszek néha ilyent, hogy felhívjam a figyelmét egy hölgynek..néha félre értik pont mint te :)
2015. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
poénnak szánta, ha annyira ellenszenves lennél akkor oda se adta volna. :)
2015. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 opened paradise ***** válasza:
Vicceskedni próbált,szerintem ebben nem volt rossz szándék.
2015. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!