Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a szomszédommal?

Mit csináljak a szomszédommal?

Figyelt kérdés
Több mint 1éve költöztünk ide és eddig nem volt vele probléma.(60-as éveiben járó nő) De pár hónapja elkezdett szívatni,többi szomszéd ellen fordítani, a lányomnak a szemébe nyalizik,közben ki nem állhatja a gyerekeket. Mellettünk lévő nénit tönkre tette idegileg. Az elsőn lévő csajról azt,h szeretője van. Kibeszél mindenkit,közben nyalja a seggüket. Mi most lakás felújításban vagyunk és a párom barátai jönnek fel ezt-azt megcsinálni. Persze most azt terjeszti,h nekem is szeretőm van. Pár hete bekavart úgy,hogy az egyik szomszéd ordított velem,persze nem velem akart kicseszni,hanem állítólag a lakókkal. Nagyon bolond egy nő. Hogy állítsam le? Egyáltalán le lehet az ilyet? Még nem szóltam neki,hogy miket hallottam,mert hidegen hagy,de néha már sok.
2015. okt. 6. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy páromat állandóan elcsalja tőlünk amikor lent vagyunk,tudja,hogy nem itthon dolgozik és utolsó nap is állandóan fent tartja,hogy ne velünk legyen.
2015. okt. 6. 17:14
 2/4 anonim ***** válasza:
felesleges, ne foglalkozz vele, élvezi ha bekavar neked és foglalkozol vele.
2015. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ásd el valahova.
2015. okt. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagy betűkkel írd fel egy A4-es lapra:

PLETYKÁS VÉN BÜDÖS ... VAGYOK!

Ezt fénymásold le kb 100 példányban, és ragaszd az ajtajára :) Le fogja szedni, de neked van miből pótolni ugyebár :)

Sok sikert!

2015. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!