Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mire véljem a dolgot?

Szerintetek mire véljem a dolgot?

Figyelt kérdés
Van a környezetemben egy fiatal lovas lány (16-17 lehet), akivel feltűnően sokszor találkozom teljesen váratlanul. Szeretek biciklizni, és általában mindig pont akkor szokott lovagolni, amikor biciklizem. (Ő egy szomszédos faluban lakik). De ez még lehetne véletlen is, ennek ellenére szinte minden nap látom a lóval. Viszont azt nehezen tudom megmagyarázni, ami ma történt. A szomszédos faluból átlovagolt az aszfaltos úton (ez sem meglepő, mert már többször is láttam), én éppen a kerítésnél voltam, amikor megjelent. Szép lassan ment előttem, köszöntünk egymásnak, majd kb. 50 méterre tőlünk megfordult, és visszafelé ugyanolyan lassan ment a lóval, majd amikor elém ért, hirtelen kiemelkedett a nyeregből, és elkezdett vágtázni. Kb. 30-40 métert ügethetett, aztán nyomban visszavett a tempóból. Rögtön arra gondoltam, hogy nekem akart "produkálni". Lehet, hogy félreértettem volna a dolgot? Akkor miért előttem emelkedett fel a nyeregből és kezdett vágtába? Igazából eddig nem mozgatta meg a fantáziámat, mert elég nagy a korkülönbség, de a mai produkciója után azért kiváncsi lennék, hogy mi járhat a fejében.
2015. szept. 13. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, és produkálta magát előtted. Ha neked is bejön a lány, akkor reagálj rá egy "ügyes!", vagy "szuper!" vagy hasonló felkiáltással, és elkezdhettek beszélgetni. A nagy korkülönbségre nem tudok mit mondani, mert relatív.
2015. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fülig beléd van zúgva é feltűnősködik. Ha nem bátorítod, befejezi, ha igen, készülj rá, hogy alig tudod levakarni magadról.


Ha semmit nem akarsz tőle, nem kell dicsérned, egy közömbös heló és kész.



Barátnőm 17 évesen bebeszélte magának, hogy a tesitanárunk belé van zúgva, mert közvetlenül viselkedett vele (mint minden nem pitsa lánnyal), aztán mikor kiderült, hogy a paseknak semmi szándéka összejönni, majdnem megölte magát.

2015. szept. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!