Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akinek nincs saját lakása azt...

Akinek nincs saját lakása azt mások lenézik?

Figyelt kérdés

Hallottam (még régebben) egy beszélgetést két ember között és az egyik azt mondta a másiknak(erről beszélgettek), hogyha valaki 40 éves koráig nem tud annyi pénzt munkából

összespórolni,hogy tudjon egy saját lakást(panelt vagy családi házat) venni akkor az az illető egy nagy nulla,mert

még ennyire sem volt képes ebben az életben,hogy legyen egy

saját lakása. Szerintetek igaz ez az állítás,tényleg egy nagy 0-a akkor valaki(akit lenéznek ezért)?

az akinek nincs saját lakása


2015. szept. 7. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én szememben inkább az a furcsa, ha valaki adósságba veri magátt teljes hátralevő életére. Minek, csak hogy elmondhassam magamról, hogy van "saját" lakásom? Nagy szart az enyém, a banké, amíg ki nem fizetem! A svájci frankos hülyéken meg tényleg csak röhögni tudok, fizettek valamit évekig, aztán a bank visszavette tőlük, most se pénz, se ház, se semmi! megérte?!


A kapzsi nők azon kijelentésén, hogy nekik GYANÚS, ha egy negyvenéves férfinak nincs lakása, már meg sem lepődök. Ezt persze mindig azok hangoztatják, akiknek még egy összespórolt milliójuk sincs a számláján, nem még saját lakásuk, de a férfiaktól saját autót, lakást, évente külföldi utazást (amibe őmacasága egy fillérrel nem száll bele, természetesen) azt elvárnák. Egészen 35-40 éves korukig, amikor is már elkezdenek kapkodni, onnantól jó lesz a kukásautó vezetője is..

2015. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad: a magyar a magyart így is, úgy is lenézi, mert ha van a másiknak valamije, akkor az a baja, ha nincs, akkor meg az. Mindig mindenre van kifogás-nyafogása a magyarnak, csak mert neki semmi sem jó.
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!