Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan mondhatnám meg a...

Hogyan mondhatnám meg a kollégiumi szobatársamnak, hogy törődjön a saját dolgával?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat vagyok a kollégiumban, mivel passzív félévem van, és jelenleg épp nincs munkám (ősztől újra aktív leszek, ne menjünk bele a részletekbe, miért lettem passzív). A szobatársam viszont folyton csípős megjegyzéseket tesz arra, hogy amíg ő dolgozik, vagy sulizik, addig én nem, és bár lehet nem gondolja komolyan, eléggé zavarnak az ilyen beszólások, épp elég gond az nekem, hogy passziváltatásra kényszerültem egy elég komoly személyes ok miatt és fél évem kb elszáll a semmibe.
2015. ápr. 24. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy törödjön a saját dolgával.
2015. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven kellene megmondani?
2015. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatom vele, "haverok" vagyunk valamilyen szinten, csak az utóbbi időben kezdett el b*szogató megjegyzéseket tenni, és szeretném úgy helyrerakni, hogy nem alakul ki nézeteltérés kettőnk közt, legalább addig, ameddig ennek a félévnek vége.
2015. ápr. 24. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne kötekedjen, amúgy is eleg sok bajod van, biztos meg fogja èrteni
2015. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nincs szitu,akkor beszélj vele,hogy neked ez nagyon zavaró,tekintsen el a megjegyzésektől.Ha tudsz valóban jobb,ha az időd valami hasznossal töltöd,ha ez számodra a pihenés,akkor vállald fel nyugodtan.
2015. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!