Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyaralunk, de anyám nem hagy...

Nyaralunk, de anyám nem hagy békén, úgy kezel mint egy 3 évest. Bővebben lent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval. nyaralunk. itt vgyok én, apám, anyám, tesóm, meg a család nagyon közeli rokonai 1 öreg házaspár. nem hagynak nyugton az öreg nő állandóan beszól nekem, + mindenki úgy kezel mint egy babát. kibeszélnek, bunkóznak, beszólnak de nem szólhatok vissza mert a család jó barátai + le is lennék cseszve. mit tegyek?
2014. aug. 22. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miért bunkóznak, mi a bajuk veled?
2014. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj el csavarogni.
2014. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most akkor anyukád nem hagy békén,vagy a rokonaid?De miért,mit csináltál?Vagy írhatnál konkrét példát,mert így mi sem tudunk tanácsot adni.Vagy pedig kibírod,és jövőre nem mész.ennyi...
2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
családi nyaralás. pl ebédnél: anyám nem evett ebédet, kérdeztem hogy hoz e szalvétát. rögtön mindenki rámszállt hogy olyan vagyok mint egy 3 éves. oké, felálltam szalvétáért, hoztam. kivettem párat a csomagból, egyet vettem magamnak, a többit meg beraktam az asztal közepére. rögtön le lettem cseszve hogy hogy képzelem hogy először magamnak rakok. mert áá ők nem tudták volna kinyújtani a kezüket a szalvétáért. oké, kiraktam mindenkinek. akkor meg azért lettem lecseszve mert "csak" odaraktam. hát basszus ezek hülyék. akkor volt az hogy felálltam és mondtam hogy köszönöm az ebédet nem vagyok éhes. még utánam kellett szólni hogy "xy baba, megtelt a poci?"
2014. aug. 22. 15:12
 5/9 A kérdező kommentje:

de akkor még ők kuncsorognak kövekért, miattuk baszattam szét a kagylókkal a lábam. gondoltam hogy ezek után már nem adok, uh mondtam hogy magamnak gyűjtöttem erre meg azt mondták hogy kezdek visszafejlődni. köszönöm szépen -.-


15/ lány vagyok

2014. aug. 22. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem akkora dolgok, hogy felfújd, engedd el a füled mellett a megjegyzéseket, akkor megúnják, ha látják, hogy nem veszed fel, amennyit tudsz legyél külön és élvezd a nyaralást.
2014. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek vittél nekik is szalvétát?Te álltál fel a saját szalvétádért ők meg csak pofáztak.
2014. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mondd meg, hogy neked rosszul esik ez a sok csesztetés, nem tudom miért nem véd meg, és mi a fenének kell családi nyaralásra vinni magatokkal két ilyen házsártos embert, ahelyett hogy örülnének, hogy nyaralnak, gonoszkodnak, én biztosan nem mennék el jövőre, ha megint ilyen lesz a felállás.
2014. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, valójában nekik köszönhetyük hogy itt vagyunk. de jövőre tuti nem jövök jó nekem othon is
2014. aug. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!