Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangos, zavaró, piás buli a...

Hangos, zavaró, piás buli a szomszédban, mit lehet tenni ellene, illetve rendőr beavatkozhat e? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Budapest a helyszín,polgári körfolyosós ház,bent a városban.

Csendes ház,jó helyen,vegyes kultúrált lakókkal.

Az egyik lakást (is) mindig kiadják,ahol fiatalok vannak.Újabban sok a hangoskodás,de tegnap volt egy buli,ahol "minden volt".Ordítozás,hangoskodás a körfolyosón,ajtócsapkodás,zene,üvegcsörömpölés,szóval a szokásos cirkusz kb.éjjel 1-ig.

Még az elején kiszóltam,hogy légyszi csendesebben,köszi,de egy idő után ugyanolyan hangzavar.

Reggel 7-kor megint indult a folyosóműsor,bagószag,pofázás,meg ilyenek.

Egy csomóan fel vannak háborodva a házban,valamit tenni kell.

Először megkérjük a közös képviselőt,hogy szóljon a tulajnak,hogy beszéljen a bérlőjével(???),DE:

ha ez nem hat,és lesz még ilyen buli,ki lehet e hívni a rendőrt,tehet e rendőr valamit,vagy egyátalán mit lehet ilyenkor tenni?mert ez így nem mehet.

?

Köszi



2014. aug. 3. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mi nem teketóriáztunk a múlt héten - egyből hívtuk a rendőrséget. Kertes házas övezetben lakunk, a három éves kisfiúnk nem tudott az üvöltő zenétől aludni. Láttuk az ablakból, hogy kb. 5 perc múlva már kint is voltak a rendőrök, és lekapcsoltatták velük a zenét. Nyugodtan hívj rendőrt.
2014. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Első válaszoló vagyok- azóta nincs is hangos bulizás abban a házban hajnalig, pedig előtte nagyon sokszor volt.
2014. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán ki lehet hívni a rendőröket, és most már nem csak este 10-től reggel 6-ig, bármikor, ha úgy érzed, komolyan zavarják a nyugalmadat.


Ha nem az a nagyon elvadult bunkó banda, akkor meg lehet nekik mondani, hogy meg se haragudjanak már, de szólva volt, ha még egyszer figyelmeztetni kell őket, akkor hívod a rendőrséget.

2014. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

ki kell hívn ia rendőröket, ha szerencséd van hamar kijönnek és megbüntetik őket, elmegy a kedvük tőle.


ha nincs szerencséd, akkor késve jönnek ki, megállapítják hogy nincs is itt semmi, leugatnak téged.

szerintem kapásból jobb névtelen bejelentést tenni, így megspóroljátok mindketten a papírmunkát, és enm szembesítenek a szomszéddal, hogy ki hívta ki a rendőröket.

2014. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnygránát.
2014. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%
Hú, anyám tuti átmenne egy felmosóval és összeverne mindenkit! :,DD
2014. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CaptainTurbomuffin válasza:
100%
Igen, lehet rendőrt hívni, udvariasan szólni nekik, vagy ahogy az én szomszédom csinálta amikor éjjel fúrtam, az ablakot beverni kővel.
2014. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!