Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd kiakasztására tudnáto...

Szomszéd kiakasztására tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Az,hogy vidéken valaki fát fűrészel és szivattyúval locsol miért irritáló?Akkor ne vágjon fát ,mert valakit zavar?Budapesten a villamos zakatol egész nap,engem meg az irritilál.Én gyalog járok,akkor minek a villamos?Ugyanaz nem?
2014. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted hogyan kellett volna fát vágni? Megkérni a deszkákat suttogva, hogy lécci darabolódjatok fel? Nyilván a kazánt is úgy állítják be, hogy ne lángoljon mint az állat, mert akkor a füstgázzal együtt a hő sokkal nagyobb része megy ki a kéményen. Mindenki aki fával tüzel a parázslásra törekszik, mert akkor nem kell percenként lemenni a pincébe tömködni a kazánt, és energiahasznosítás szempontjából is előnyösebb. Vagy ti grillezni is 3 méteres lángok felett szoktatok?


Locsolás is szivattyúval, a kis genyók :D Minden épeszű ember kútból locsol, egyrészt olcsóbb, másrészt oda nem kell ivóvíz minőség, nem pazarolják a drágán megtisztított ivóvizet.

2014. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a kedves szomszéd a heti két füstnap kivételével bármikor meggyújtja a gazt és egyéb égetni-valót. Tehát rizikó nélkül ezen a két napon tudok teregetni az udvaron.

A múltkor füstnapon égettük volna az avart, amikor a férjem megjegyezte, hogy de a szomszéd kiteregette a mosott ruhát. Erre csak annyit mondtam, hogy még mindig ő vezet 97:1-re. Ez van. Egyébként nagyon aranyos, de ez valami becsípődés nála.

2014. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!