Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan bátorítsuk a lakosokat...

Hogyan bátorítsuk a lakosokat hogy álljanak ki magukért, és a községért?

Figyelt kérdés

Azt már az elején leszögezném, hogy akinek nem inge ne vegye magára amit most írni fogok.Tudom hogy vannak rendes cigányok is,tisztelem is őket-ahogy magyarból is vannak akik rosszabbak- de nem tudok máshogy fogalmazni.


Az a helyzet hogy eléggé rossz környéken élünk, és sok errefelé a cigány.A rosszabbik fajtából.A felnőttek is trehányok,trágárok,kötekedőek.A gyerekeket se tudják megnevelni.Olyan sz*r a közbiztonság errefelé hogy valami borzalmas.Már a kis 4-5 éves cigánygyerekek is , akik még az óvodát sem járták ki, ők is ott tartanak, hogy idősekbe/felnőttekbe/fiatalabb gyerekekbe kötnek bele az utcán, megverik,megalázzák őket, fenyegetik stb.Jó múltkorában ilyenek vertek meg egy nyugdíjas nénit párszáz forintért a környéken.Mindig ez megy, mindenki fél tőlük a faluban, pedig ha összefognánk akkor megállíthatnánk őket.Ráadásul még többet akarnak ide küldeni vagy telepíteni vagy hogy mondjam.Így is vannak elegen.Már én is csak gázsprayvel merek kimenni az utcára, pedig én nem vagyok egy nádszál vékony alkat..


Hogyan fogjuk össze a községet ellenük?



2014. máj. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdés nem az hogyan fogjon össze a közösség, hanem hogy hogyan szegregáld egy részét.


Koncentrációs táborok, tarkónlövés... Sok ötlet volt már rá.

2014. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szegregálni akarom őket, csak kicsit javítani a közbiztonságon,viselkedésükön stb.
2014. máj. 20. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a Rendőrség dolga lenne, de persze ők nem csinálnak semmit. Ahol van egy kis pénz, és összetartás, ott a pénzesebb falubeliek megveszik az eladó házakat, azonnal elkezdik árulni, és szelektálják, ki veheti meg. Sok helyen az Önkormányzat vásárol nagyobb házat másik faluban a romáknak, és persze csereszerződéssel, és ahogy kiköltöznek, azonnal ledózerolja a régi házat. Ahol nincs ez, ott a rendőröket kérik meg, hogy mindenért bírságolják meg őket, hátha elköltöznek, ha sok szabálysértési bírságot kell leünliük.
2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a Rendőrség feladata lenne a rend őrzése, de basznak az olyan kis falvakra mint ahol mi lakunk.Volt hogy 12-13éves cigók intenzívre küldtek egy terhes nőt.A gyereke is majdnem meghalt.Kijöttek helyszínelni, mentek egy kört a faluba nem találták a tettest elmentek, azóta se hallani felőlük.Egy hét múlva már elfelejtették az ügyet.De bezzeg amikor csávóka tolatott kifelé, az idióta cigányasszony meg kihajtott elé biciklivel, és kicsit megpöccintette.Még fel se borult, ment tovább mintha mi sem történt volna, 10méterrel arrébb állt meg.Egyből rendőrségi ügy,bírság az autósnak,büntetés,fenyegetőzés, még egy hónap múlva is lehetett olvasni az újságban az esetet, hogy szegény asszony hogy összetört meg minden.Persze semmi baja nem volt csak kicsit lehorzsolódott a lába.A sofőr meg kapta a negatív kommenteket, hogy figyelmetlen, k*csög,idióta,közveszélyes stb..


Polgármesterünk meg pont az ilyen dolgokat sz*rja le.Mehetünk hozzá de mindig csak annyit mond rendben intézkedünk.Igazából nem is figyel ránk.Szerintem fél tőlük..

2014. máj. 21. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell hívni pár gárdistát vendégségbe. Akkor majd vigyázzba áll a rendőrség meg a polgármester meg a suttyó cigányok.
2014. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!