Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnátok ha a szomszedoto...

Mit szólnátok ha a szomszedotok lefujna a lépcsőházban rovarirto sprévl mivel szerinte a folyosón nem lehet beszelgetni tartozkodni és semmit sm csinalni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
legközelebb te leszel a soros,csináld ugyan ezt.Csak több szemetet kotorj az ajtajába.
2014. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk egy 70 éves idős bácsi csinálja a fesztivált.

Ő allergiás ha a lépcsőházban beszélget valaki vagy hangosan lépkedünk fel, de ha ő üvölteti a TV-jét ami minden hétköznap délután van akár éjfélig attól a hajam tépem.

Én már kemény vagyok vele volt amikor lementem és lekapcsoltam a főmegszakítót ő meg azt hitte áramszünet van mert olyan hülye szerencsére hogy mindent be lehet neki magyarázni.

De már többen feljelentették és már komoly gondok voltak ezügyben.

Én nem foglalkozok vele csak ha ár nagyon felmegy a pumpa.

Volt hogy nálunk is rovar irtózott a nyáron igaz volt rá oka de amikor mindent szanaszét fújt és már az előtérben nem lehetett nálam a lakásban megmaradni mert szétfújta az ajtómat akkor én ki mentem kitéptem a kezéből és kivágtam az ablakon és megmondtam neki hogy vagy rohadt gyorsan visszatakarodik a fészkébe és ott felőlem akár egy raklapnyit szétfújhat a lakásába vagy őt is kidobom az ablakon.

Engem ilyenkor nem érdekel milyen következményekkel jár mert ha felmegy bennem a pumpa nem gondolok erre, de ha a barátnőm nem lenne mellettem már csináltam volna pár hülyeséget.

2014. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
az egész kukát odaborítanám
2014. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Szépen ügyesen söpörd át a kupacot az ő ajtaja elé. és ezt tedd meg annyiszor, ahányszor ő megteszi. Szólj neki vissza nyugodtan, mert így csak röhög magának, hogy szórakozik veletek, ti meg hagyjátok. Én javában helyre tenném. Nem több ő ott, mint ti. Oké hogy öreg, meg tisztelet, de ő nem tud közösségben élni, akkor menjen ki tanyára, ott nem zavarná senki.
2014. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szó nélkül képen fúj akkor szó nélkül képen vágom akár öreg akár nem.
2014. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kopogj be hozza es ajánld fel a segítség eset" pl Katineni, most indulok a Tescóba, gondoltam megkérdezem hozzak e valamit/Katineni, arra gondoltam, hogy hétfőn szerdán es pénteken majd en mosom fel a folyosót, ne tessék vele fáradni/tessék ide adni a szemetet, úgyis viszem ah enyémet is/stb
2014. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Magányos és a negatív figyelem is figyelem. Üres az élete, ennyi. Nem tennék semmit, segíteni nem lehet rajta, nevelni nem lehet, bántani nem érdemes. Semmitől nem fog változni.
2014. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%
tegyél kutyaszart az ajtaja elé :D
2014. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!