Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnátok ha a szomszedoto...

Mit szólnátok ha a szomszedotok lefujna a lépcsőházban rovarirto sprévl mivel szerinte a folyosón nem lehet beszelgetni tartozkodni és semmit sm csinalni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 12:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ezen kívül mindig figyelne fülelne beszólogatna de most ez volt a legdurvább.a story függönyt hajtogattunk ( mert benn nincs olyan hosszu hely egybefüggően kb 5 perc volt)neki ez nem tetszett így fogta magat és lesprézett mert tul közelvagyunk az ajtajához..
2014. febr. 24. 12:50
 2/18 2xSü ***** válasza:
100%

1. Megpróbálnék vele beszélni.

2. Ha nem megy, akkor irány a közös képviselő.

2014. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne sz*****arakodj vele. Jelentsd fel. Még mielőt ő teszi meg.
2014. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, hogy mennyi idős, férfi-e vagy nő. Van pár ötletem!
2014. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az öregasszony vsz. Nem teljesen beszamithato. Így mégis mit tehetnék. Beszelni nem lehet vele. Régebban visszadumaltunk de akkor nagy veszekedes lett belole. Most úgy csinalunk mintha meg sem hallanank amit mondd.így most lefújt bennünket. De vajon mit tesz legközelebb? A közös képviselö mit tud csinalni?
2014. febr. 24. 13:02
 6/18 A kérdező kommentje:
Nő 70 felett
2014. febr. 24. 13:03
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
látom minden hol van ilyen hülye szomszéd.Mondjuk én biztos jól pofán vágtam volna.valószinű csend háborítást követtetek el a függöny hajtogatással:)))és ha allergiás lennél?idióta szomszédod van duplán verném orrba
2014. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
a k.képviselő nem csinál semmit.Most látom 70éves banya.Szerezzetek neki egy fiút hátha lenyugszik:)
2014. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja és most megyek kinlátom ám hogy összesöpört felmosott a lepcsohazban de ugy hogy egy kis kört kihagyott ez mi vagyunk az ajtonk elött és a szemetet ide söpörte. Nem sok szemet csak por de akkor is es a tobbi resz vizes elottunk meg szaraz es ott az összesöpórt kupac.ezt mar maskor is megcsinalta.komolyan nem tudom mit tegyünK?
2014. febr. 24. 13:08
 10/18 A kérdező kommentje:
VArom az ötleteiteket!
2014. febr. 24. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!