Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr helyett Tatabányára...

Győr helyett Tatabányára költözni jó vagy rossz ötlet inkább?

Figyelt kérdés

Az állás Győrben lenne, de az ingatlanárak Győrben nagyon fent vannak. Tatabányán olcsóbban sokkal szebb, korszerűbb társasházi lakásokat lehet venni, a választék is nagyobb. Onnan sem nagy dolog ingázni vonattal Győrbe.


Viszont Tatabányát mindenki kapásból szidja nekem.


Bár Győr sokkal szebb város, mint Tatabánya, Tatabányának viszont a környéke szebb a hegyek miatt. Közlekedés jó mindkét helyen.


Győrben is sok a "kisebbségi" manapság, mindenütt ezt hallani. Nem tudom, Tatabányán mennyi van belőlük mostanában.


Van valakinek közelebbi tapasztalata ezzel a két várossal kapcsolatban?



2013. okt. 17. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
ha a kettő város közül kellene választanom, el sem mozdulnék győrből...számomra ez nem is lenne kérdés.
2013. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kettő város között kellene választani, nem lenne vitás, hogy Tatabánya. Nem értek egyet azzal, hogy Győr szebb. (És nem, nem a kisebbségiek miatt. Felemelő látvány tud lenni ám az is, amit egyes fehér emberek művelnek.)
2013. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Győrt nem ismerem annyira, mint Tatabányát, de talán ez fontos lehet: Vonattal könnyen eljuthatsz Győrbe Tbányáról, de télen lehet számítani 400 perces késésekre... Illetve alkalomadtán "műszaki hiba" miatti órás késések is dönthetik a terveket.
2013. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem rossz ötlet Tatabánya. Ráadásul az alsógallai vasútmegállót át fogják helyezni az Omega plázához, ahol a legjobb lakóparkok vannak. Tényleg szép lakások vannak, kedvező áron. Fele a győri áraknak.
2013. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!