Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit csináljunk? Már...

Ilyenkor mit csináljunk? Már nagyon félünk

Figyelt kérdés

A helyzet,hogy elkezdtem az egyetemet.És a legjobb barátnőmmel és az ő unokatestvérével(aki fiú)ugyanarra az egyetemre járunk,és most jelenleg közös albérletben lakunk.És a szomszédunkba lakik egy cigánynő a fiával és komolyan már elviselhetetlenek!Állandóan valami keményét hozzávágnak a falnak és olyanokat kiabálak át,hogy "tagarodjunk a p.csába",meghogy "egyszer éjszaka befogjuk törni a lakásotokba és megverünk titeket" "A két r*ngyó takarodjon innent,azt a vézna fiút meg jól agyonverjük"És baromira félünk,mert egyszer éjszaka TÉNYLEG piszkltánk a zárunkat.Nagyon félek,mert lehet,hogy ha kimegyek a folyosóra a nő leült vagy valami...Mit lehet tenni?Rendőrség??Félünk ha kihívjuk őket nagyobb lesz a balhé.

A válaszokat köszi!



2013. szept. 10. 19:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én meg a tapasztalatot mondom.De mindegy majd kiderül mi használ.Egyébként én meg az utcán nőttem fel és ismerem őket már mint a tenyeremet.
2013. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!