Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit csináljunk? Már...

Ilyenkor mit csináljunk? Már nagyon félünk

Figyelt kérdés

A helyzet,hogy elkezdtem az egyetemet.És a legjobb barátnőmmel és az ő unokatestvérével(aki fiú)ugyanarra az egyetemre járunk,és most jelenleg közös albérletben lakunk.És a szomszédunkba lakik egy cigánynő a fiával és komolyan már elviselhetetlenek!Állandóan valami keményét hozzávágnak a falnak és olyanokat kiabálak át,hogy "tagarodjunk a p.csába",meghogy "egyszer éjszaka befogjuk törni a lakásotokba és megverünk titeket" "A két r*ngyó takarodjon innent,azt a vézna fiút meg jól agyonverjük"És baromira félünk,mert egyszer éjszaka TÉNYLEG piszkltánk a zárunkat.Nagyon félek,mert lehet,hogy ha kimegyek a folyosóra a nő leült vagy valami...Mit lehet tenni?Rendőrség??Félünk ha kihívjuk őket nagyobb lesz a balhé.

A válaszokat köszi!



2013. szept. 10. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok és egyre durvább lesz. Komolyan nem értem az emberek miért hagyják terrorizálni magukat? Miért nem álltok ki magatokért? Nagyobb balhé? Az életveszélyes fenyegetésnél is nagyobb? Álljatok már a sarkatokra, szóljatok vissza dörömböljetek vissza! Azért keménykednek mert be vagytok fo.sva. Mielőtt jönnétek, hogy könnyű innen dumálni elárulom a cigánytelep itt van a szomszédban, egy Borsodi kisvárosban lakom.
2013. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Első,talán egy kicsit igazad van.De én nem akarok arra a szintre süllyedni,mint ők,hogy a szomszédod életveszélyesen fenyegetjük.
2013. szept. 10. 19:46
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell felvenni velük a kesztyűt, de az első válaszolónak is igaza van abban, hogy ne hagyjátok magatokat. Persze ki lehet hívni a rendőrséget is, de úgyis letagadják majd. Lehetne pl hangfelvételt csinálni bizonyítékként, vagy akár videót, ha személyesen "beszéltek" velük. A lényeg az, hogy tényleg ne hagyjátok magatokat!
2013. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyjátok csak rosszabb lesz. Rendőrség? Ha albérlet, akkor van tulajdonos is. Nála is lehetne reklamálni.
2013. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma készítettünk egy felvételt,amelyben tisztán hallatsziik az ordibálás,és a hangzavar ami a falhoz vágott cuccoktól van.Ha holnap is ezt csinálják rendőrt hívunk!
2013. szept. 10. 19:57
 6/21 anonim ***** válasza:
Költözés?
2013. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
A rendőrség nem a legjobb megoldás, sok esetben nem tudnak mit tenni jogilag, vagy félelemből. Állj a sarkadra, vagy mondj valami jó riposztot, az még humoros is! :D De mindenképp értesíts minket a fejleményekről, mert ez egy érdekes eset...
2013. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 gabrielwright ***** válasza:
Nem tűnsz túl talpraesettnek, konfrontatívnak (nem bántásból mondom, én sem vagyok). Ilyenkor érdemes meggondolni a költözést, mert az ilyen helyzetek nagyon könnyen elhúzódnak és nem mindenki alkalmas a folyamatos harcra, b_szakodásra, fenyegetőzésre ami iszonyatosan meg tudja keseríteni az ember életét.
2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Videókamerával készítsetek hangfelvételt a fenyegetésekről, majd forduljatok a rendőrséghez.
2013. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk,ezért nem tudunk új lakást venni
2013. szept. 11. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!