Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit csináljunk? Már...

Ilyenkor mit csináljunk? Már nagyon félünk

Figyelt kérdés

A helyzet,hogy elkezdtem az egyetemet.És a legjobb barátnőmmel és az ő unokatestvérével(aki fiú)ugyanarra az egyetemre járunk,és most jelenleg közös albérletben lakunk.És a szomszédunkba lakik egy cigánynő a fiával és komolyan már elviselhetetlenek!Állandóan valami keményét hozzávágnak a falnak és olyanokat kiabálak át,hogy "tagarodjunk a p.csába",meghogy "egyszer éjszaka befogjuk törni a lakásotokba és megverünk titeket" "A két r*ngyó takarodjon innent,azt a vézna fiút meg jól agyonverjük"És baromira félünk,mert egyszer éjszaka TÉNYLEG piszkltánk a zárunkat.Nagyon félek,mert lehet,hogy ha kimegyek a folyosóra a nő leült vagy valami...Mit lehet tenni?Rendőrség??Félünk ha kihívjuk őket nagyobb lesz a balhé.

A válaszokat köszi!



2013. szept. 10. 19:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A rendőrség semmit nem fog csinálni.Érdemes lenne baseball ütőket venni.Ha meg piszkálják a zárat oda kell állni és kiordítani,hogy álljanak le.Ha meg nem áll le és töri a zárat akkor egy ember nyitja az ajtót a másik meg az ütővel leüti a legelsőt aki bejön.Másrészt gázspré és boxer.Utóbbi az amit az öklödre húzol megütöd és többet nem kel fel.Sajnos ilyenné vált kis hazánk,mindennaposak lettek az ilyen problémák.Tapasztalatból mondom, hogy a rendőrség semmit nem fog csinálni,mert amikor engem öt feka úgy megvert,hogy köpni-nyelni nem tudtam akkor se csináltak semmit.Írtak egy szép jelentést a végén meg majdnem én lettem a hibás, mert az egyiket halántékon vágtam, csak ugye már előtte ők egyszer fellöktek.Azóta boxolok és fegyverrel járok.Sok sikert!
2013. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Téged megvertek?Úramisten...Hát igen,idefejlődtünk...

De hívtunk rendőrt!Szóltak nekik,minket pedig tájékoztattak arról,hogy milyen bírságokat szabhatnak ki rájuk.

2013. szept. 17. 20:29
 13/21 anonim ***** válasza:
Több etológustól hallottam, de magam is tapasztaltam, hogy a cigányok ellen a hangerő a legjobb fegyver. Ők abban a közegben szocializálódtak, ahol mindenki egyszerre beszél. Ergo annak a szava számít, aki a leghangosabb. Amikor vidékre költöztem, én sem akartam az ő szintjükre süllyedni, sokáig próbáltam szép szóval, észérvekkel hatni rájuk. Képzelheted, ettől csak még rosszabb lett a helyzet, hisz innentől egy nyámnyila pasasnak képzeltek. Nem volt mit tenni, kinyitottam a számat, leordítottam a fejüket (akár a saját udvarukban is, ahol tízen voltak) és azon nyomban meg is lett a tekintélyem.
2013. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Akkor bömböltessünk zenét?
2013. szept. 18. 20:46
 15/21 anonim válasza:
Vagy a hangotokat.
2013. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ahogy Miquel írta, ordítsátok le a fejüket.
2013. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek van egykét rock zenéje.
2013. szept. 19. 19:50
 18/21 anonim ***** válasza:
Az "ordítsátok le a fejüket" tanácsból melyik betűt nem ismmered?
2013. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Keménynek kell velük lenni,de nem kell egy esetleges verekedést kiprovokálni.Abból csak ti jöttök ki rosszul.Ezeknek úgyis a vérükben van a balhé.Imádják a veszekedést,a viszályt és benne is élnek.Ha leordítod fel kell készülni,hogy visszaordít vagy még dühösebb lesz.Azért ilyenek,mert látják,hogy fiatalok vagytok és veletek mernek keménykedni,De a határozott fellépés sokat segíthet.A szemükbe pedig nem szabad élesen belenézni mert az provokálja őket.Ha beszélsz hozzá nézz rá persze,de ne legyen közvetlen a szemkontaktus.
2013. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Élénk tévedésben vagy, utolsó. Ha elég hangosan beszélsz, nem verekszenek. Azt akkor teszik, ha nem vagy elég határozott velük. Valmikor rendőrnek készültem, és ott tanultuk alkalmazott pszichológiából.Miquelnél a pont.
2013. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!