Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki hogyan rakta ki a nem...

Ki hogyan rakta ki a nem fizető albérlőit?

Figyelt kérdés
Nem fizetnek, mert nincs pénzük és azt ígérték hónap végéig rendeznek minden elmaradást. Sajnos bele mentem és a kauciót fedezetként beszámoltam az elmaradásukba. Nem kellett volna, mert még mindig nem akarnak fizetni és menni sem.

2013. máj. 31. 12:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Fel lettek szólítva, hogy három napon belül költözzenek , ma van a határidő. De majd a napokba megyek mikor nem lesznek otthon.0
2013. máj. 31. 13:37
 12/29 anonim ***** válasza:

"Zálogba tarthatók a dolgaik amíg nem fizetnek."

Hajjaj, vigyázz, ez nem ilyen egyszerű! Írass alá velük egy papírt a tartozásról, és egy dátumot, amikor kötelesek elhagyni az albérletet! Ha nem voltak bejelentve, még több százezres kárt is rád vasalhatnak, úgyhogy csak okosan!!

2013. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szóban és írásban
2013. máj. 31. 13:39
 14/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg lehet már ki is költöztek, Te meg itt idegeskedsz!
2013. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Most már szinte biztos, hogy mindent én fizetek helyettük, de nem maradhatnak ott tovább.
2013. máj. 31. 13:42
 16/29 A kérdező kommentje:
Ők úgy gondolják hogy a kauciójuk Kőv hónap 10 ig még kitart és máj akkor fizetnek valamit, de ez nem így van és nem így működik. Nehéz a helyzet.
2013. máj. 31. 13:45
 17/29 anonim ***** válasza:

Az még hasznos lehet, ha az ottani szomszédokkal egyeztetsz róla, hogy mi fog következni, és hogy melletted álljanak.

Ha meg mégis betörik az ajtót, akkor igazából ellened követnek el betöréses rablást - szerintem.

2013. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A kaució pont erre (is) van kitalálva egyébként! Az nem csak úgy a Tiéd!! Ha nem fizetnek, vagy kárt tesznek a lakásba, akkor tudsz hozzányúlni!
2013. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ha betöri akkor hívjam a rendőrséget?
2013. máj. 31. 14:05
 20/29 A kérdező kommentje:
Vagy ha májd ők hívják mert ki lesznek zárva? Lakcimkártyájukon nincs rajta, hogy ott laknának. Akkor is be kell engednem a rendőrök felszólítására?
2013. máj. 31. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!