Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a zajos roma...

Mit tegyek a zajos roma szomszédokkal? Részletek alább, előre köszi a segítséget!

Figyelt kérdés
Osztatlan közös társasházban 3 lakásból az egyik a mienk. tetőtérben nagy romacsalád lakik kb6 22-30 éves gyerek meg mocskos szájú üvöltöző fogatlan vénasszony. Már amikor tavaly ideköltöztünk úgy tűnt mintha parancsolgatnának hogy mit hogyan csináljunk. Az ő szabályaikat akarják érvényesíteni a lépcsőházban. Az udvart általában kisajátítják saját kényük szerint rendezgetik. Csak hétvégén vagyok itthon, de egy percet nem tudok aludni. Éjjel dübörögnek mintha valaki ugrálna, vagy valamit a földhöz vagdosna. Ez megy reggel 7ig hajnali 1-2től. Utána reggel 9től este 6ig üvölt a zene felettünk. Nem vagyok egy félős gyerek legszívesebben szájbaverném még a 120kilós dagadékot is, de félek hogy apám kocsijának a kerekét kiszúrnák/szélvédő stb. vagy esetleg míg Pesten vagyok rárontanának. Kommunikáció lehetetlen, ha azt mondanám tessék itt egy 20ezres arra is krva anyád szétbszlak lenne a válasz.

2012. ápr. 15. 15:35
 1/3 anonim válasza:
94%
Ezek a k.urva cigányok mindenhol uralkodnának. Ez rém kib.szott helyzet, amire szerintem a megoldás a KÖLTÖZÉS lenne. Képzelem mi lehet az a hang éjjel 1 2 től reggel hétig.
2012. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
HÁT EZ GÁÁZ!!! KÖLTÖZÉÉÉS!!MAA MOAT!!
2013. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már akkor milyen borzalom volt...
máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!