Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cigányok miért támadnak...

A cigányok miért támadnak csapatostul?

Figyelt kérdés
Hallottam már nem egy esetről h egy cigánynak meg egy nem cigánynak konfligtusuk támadt , de olyanok h normális ember nem is foglalkozna vele, annyira jelentéktelen. És a cigány ahelyett h megbeszélték volna a dolgot, az utcán összehívott egy nagy cigány csapatot és jól megverték a nem cigányt. Miért nem tudják maguk megoldani a dolgot? Miért hívják el az egész familyát h megverjék azt a szerencsétlen embert? Titeket nem idegesítenek?

2012. márc. 31. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Él bennük a csordaszellem. Na ez mondjuk szerintem éppen nem hátrányos tulajdonságuk. Legalább összetartanak.
2012. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Alkalmazzák a közmondásokat.


1.helyzet felismerése

"Egy fecske nem csinál nyarat"


2.stratégia

"Egységben az erő"


3.végrehajtás

"Sok lúd disznót győz"


4.befejezés

"Eltűnt(ek)mint a kámfor"

2012. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
azért mert rohadt beszari férgek
2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a pofájuk is általában csak akkor nagy ha sokan vannak...ha meg ütni kell egyedül fostosak,,
2012. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
összetartanak talán?
2012. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mert állatok és ezt sugalja az ösztön
2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 vilag válasza:
50%

Egyedül nem mernek. :S

Sokszor van, főleg általános suliba, hogyha meg nézel egy cigány gyereket,aztán egy vele egykorú átlagos nem cigányt; Akkor az tapasztalod, hogy egy rendes küzdelemben a roma maradna alul.

Pl. Alacsonyabbak, Általában gyengébb a csontozatuk. Vagyis én még nem sok romát láttam aki ki lett volna gyúrva. :)

2012. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitivek ! Ezenkivül csak akkor bátrak ! Valóban csak hangjuk van ha bunyózni kell egyedül nullák ,csapatban rajok .:DDD Egy emberre 20 30 an szeretnek rámenni és + szerszámokkal !Összetartóak ? Igen egy ideig ,ha meg valami ne smaké egymást is kinyirják .:DDD Ismertem jó pár ilyet !
2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rostas martin ***** válasza:
7%
Ja a beasok ilyenek.En 12 evesen 15 17 eveseknek pcsaztam ki a pofajat.nezzd meg hogy egy rostasok kolomparok milyen testi eroben vannak ellentetben a tobbi nevel.
2013. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá ! De más vezetéknévvel vannak csicskák köztük bőven ...
2013. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!