Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigányok és a...

Szerintetek a cigányok és a zsidok is emberek? Mert mindenki azt mondja meg mindig csinálják ezt a hülye holokauszt cirkusz aminek nem sok értelme van!

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Kedves válaszoló!

A cigányokat leszarom, egyszer se hallotam volna egy cigánytól se,hogy panaszkodott volna a holokauszt kiatt,sztem egy részük azt se tudja,hogy őket is írtották.De a zsidók semmilyen cirkuszt nem csinálnak nem tudom te ezt honnan veszed,bár ha a te rokonaidat vitték volna el nem tudom,hogy akkor is ilyen kérdéseket irogattál volna-e akkor.Hogy emberek e arra csak azt tudom válaszolni,hogy jóval erősebb a hadseregük mint nekünk,olyan jó tankjuk vadászgépük van ráadásul nem is kevés,amit itt nálunk nem nagyon lehetne elképzelni.Kicsit nagyon gazdagabb ország sokkal de sokkal modernebb cuccokkal.Tehát sztem emberek!

2011. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Nem! Egyik sem az! Egy állatfajta mindkettő!
2012. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egyik se ember.
2012. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
32%
egyikse ember...egy élősködő parazita a cigány a zsidókról nmeis mondok semmit.....csak annyit hogy.....A GÁZKAMRA MÁR VÁR!
2012. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem ember zsidók egós élősködő maffiózók

A cigányok meg réztolvaj kötöszködő senkiházi putrisok.

2013. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ennyi Tahó faszt egy rakáson.

Ilyen szar rasszista elkepzelesek viszik Magyarországot a tarsadalmi összeomlás szélére.

Nem vagyok se cigány se zsidó de ismerem mi az a szolidaritás más emberek iránt.

A rasszistáknak és az antiszemitákat kéne gázkamraba küldeni.Nem tudjatol elképzelni azt h milyen az ha te életben maradsz de az anyad es a nagyszüleid mennek a gázkamarába.

2013. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!