Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok ha a szomszédo...

Mit csinálnátok ha a szomszédotokba putris nagy cigány család költözne?

Figyelt kérdés
tegnap 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%
Ez a kérdés nehez értelmezhető, mivel azok a családok szegények, mint a templom egere. Tehát, aki pl. Budán lakik, annak a szomszédjába BIZTOS nem fognak olyanok költözni, mivel a putrisok soha nem fognak összedni annyi pénzt, hogy ott lakjanak. De még albérlet is kizárt.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11. Ez nem igaz elit 12. kerületben lakik nagybátyám és bizony két éve egy cigány putri család költözött oda, mert valami gazdag prímás cigányé volt az meg meghalt és ezek örökölték
tegnap 22:03
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

#8

Ha rád nem vonatkozik, akkor ne vedd magadra. Én is ismerek normálisabb cigányokat is. Nincs nagy baj azzal, ha van egy teljesen normális, dolgos cigány szomszédod. Magyarból is lehet kifogni olyat akit az ember az életbe nem akarna látni se, nemhogy szomszédjába tudni.


Azonban van egy ilyen apró érdekesség, hogy a lakosság arányában a cigány mint nemzetiség, még mindíg kisebbség, mégis velük van a legtöbb baj. Persze ezt sokan megszívják olyanok is akik egyáltalán nem tartoznak ebbe a csoportba. Én is ismerek olyan cigány családot aki előtt tényleg le a kalappal és nekem is példa képeim.



Kérdésre válaszolva...

Egyik ismerősünk kerül ilyen helyzetbe, hogy cigány lett a szomszéd. Hetente többször buli, hamis kutyák az udvaron és a kapu nyitva. A szomszéd próbálna szabadulni a lakástól de nem tud. Már bőven áron alul adná az ingatlant, de nem tud vele mit kezdeni. Ha van érdeklődő és látja a körülményeket egyből elmegy. Az ilyennel nem lehet mit kezdeni. Hetente többször jár hozzájuk a rendőrség és nem lehet velük semmit kezdeni. Sőt még utána fel is hergelik magukat. 2 utcával arrébb van ez és idáig hallatszódik a "zene" hetente többször is olyan 18 órától 23ig általában, de van rá példa, hogy tovább például hajnal 3 óráig. Nagy öröm így munkába menni a környéken lakóknak. Mondanom se kell, hogy rendesen átkozzák azokat aki ezeknek eladta a házat. Valamint tényleg elég szomorú, hogy ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni. Teljesen mindegy, hogy cigány, magyar, ukrán, arab vagy milyen nemzetiségi, erre törvény kellene és be kellene tartattni. Ez azért nem állapot. Ha valaki nappalos műszakban 12 órázik annak azért kell az alvás és nem egy ilyen van a környéken aki így jár dolgozni.

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon szomorú lennék. Panelban élek és alattam egy vénasszony lakik, mellette meg egy cigány család. Ha a vénasszony meghal, akkor tuti nem költözik a helyére normális ember, csak egy másik cigány család.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#10:

Jaj, most azért ne kezdj el #rasszistamagyarozni, jó? Mert nemhogy arra, de a sirámodra sem kiváncsi senki. Mi a francnak veszel mindent magadra?

ma 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

8-as!

Lehet, hogy van putris magyar, de én pl. még nem láttam ilyet. Putris cigányt viszont elég sokat.

Egyébként ha ti nem adjátok el a házatokat, akkor vagy nem zavarnak a putris szomszédok, vagy nem tudjátok eladni. Pont ez volt a kérdés, hogy ki mit tenne ilyen esetben.

ma 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez történt velem. Problémásak voltak, de hiába jelentgettem őket. A kölykeiket vették csak el, ők maradtak. Végül fél ár alatt adtam el a házamat és c mentes faluban vettem hitelre házat.
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki meg védi ezeket a férgeket, kívánom költözzön mellétek is ilyen család!
ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Undorítóak vagytok😡
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!