Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd folyamatosan veri a...

Szomszéd folyamatosan veri a lemez kerítésünket, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Elmérgesedett a viszony köztünk, mert egy utolsó sunyi patkány. Átszemetelt hozzánk, amit letagadott, kárt tett ebben-abban, majd lebukott, és tagadta, pedig mutattam, hogy kamera rögzített mindent.

Azóta folyamatosan valami bottal ütögeti a köztünk levő lemezkerítést.

Mit lehet egy ilyen elmerokkanttal tenni, azon túl, hogy 80 évesen nem verem agyon?


tegnap 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Vele már semmit.


Elköltözni!

tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a szomszéd 80 éves?

Várnám, hogy elpatkoljon. Kb ennyit lehet.

tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lefújod paprikasprayvel, mikor üti. Vagy: Írj a jegyzőnek! https://www.youtube.com/watch?v=GsRTm-VwSa0
tegnap 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3 éve költöztünk ide. Rengeteg időt, pénzt és energiát feccöltünk bele, hogy élhető otthont csináljunk a házból.

A szomszéd 50 éve lakik itt, minden egyes szomszédjával háborúzott, azzal is, akinek a házát megvettük.

Olyan nincs, hogy ne lehessen vele mit kezdeni és kedvére bosszanthat maga körül bárkit.

tegnap 13:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól mondja. Arra a kis időre már nem érdemes semmit se csinálni.

Amúgy jönnek a hideg idők, akkor nem lesz neki sem nagy élvezet a hidegben kint állni órákig és kalapálni a kerítést. Pár percet meg föl se kell venni. Meg ilyenkor ti sem üldögéltek kint a kertben. Tavaszra meg lehet, hogy megoldódik a helyzet. Akár azzal, hogy jobblétre szenderül a szomszéd, akár azáltal, hogy hozzátartozói rájönnek, már nem hagyható egyedül és elvitetik egy szoc. otthonba, ahol ha nekiáll ütni valamit, úgy leszedálják, hogy egész nap csak ülni fog mozdulatlanul az ágyában.

tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Akkor próbáljatok meg vele összebarátkozni!


Vigyetek át neki egy tálca süteményt meg egy kanna bort és nézzétek meg az arcát! :D

tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt a nyomorultat egész télen kint eszi a fene. Mindig hangoskodik valamit. Tavaly egész télen fát vágott. Aztán nem tudom, mivel gyújt be, de az egész utcán lefüstöli.
tegnap 13:17
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Én is a 6/7 válaszát preferálnám, adj neki valamit. Valami meglepőt. Idős emberről lévén szó, mondjuk két üveg házilekvárt, mondván hogy te nem szereted, de ő biztosan. Aztán már nem lesz pofája a kerítést verni...
tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Akkor vedd fel. Állíts ki egy kamerát 24 órára egy napra a hét különböző idöpontjaira. Aztán szépen menj vele a jegyzőhöz, vagy fenyegesd meg, hogy beviszed az önkormányzathoz. Ha sok rá a panasz, még beszámíthatatlannak is nyilvánítják.
tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Adtam én már neki annyi mindent, csak károkozást kaptam cserébe.
tegnap 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!