Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha irgykedik a szomszéd?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben.

Nagyjából ugyanannyi lehet a két család havi bevétele. Két hasonló ház, 1 gyerek itt is ott is.

Ők azok a fajta emberek akik a nagy márkákat viselik cipőben ruházatban. Akik megveszik a két új autót. Mindenből mindig a drágábbat kell venni. Aztán egyszer egy évben elmennek valahova nyaralni.

Nálunk is itt a két autó, de mindig 5-6 éves autót veszünk. Nekünk nem számít hogy ott a logó a ruhàn. Mi megnézzük az árakat a boltban. De mi utazunk egy évben elég sokszor. Van hogy csak hétvégén elrepülünk valahova várost nézni. Előre lefoglalt jeggyel, volt hogy a 3 jegy volt 28ezer.


Aztán mindig irigykedi a csávó, hogy na megint hol voltatok, már megint utaztatok? De jól megy!

Ésatöbbi. Aztàn én magyaràztam neki, hogy foglalok én neked, de hát biztos sokba kerül.

Az ilyennek aztán lehet mondani, hiába.

Azt nem mondtam, hogy nem kéne annyit költekezni (aztán lenne rá keret), mert az már nem az én dolgom.


tegnap 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyjából ugyanannyi lehet a két család havi bevétele."


Én már itt elakadtam.

Istenemre mondom, fogalmam sincs, hogy a szomszédaimnak, környékünkön lakóknak hozzánk képest mennyi lehet a jövedelme.

Egyszerűen nem is érdekel. Nekem a magam fizetését kell beosztanom, nem az övét.

tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura, hogy tisztában vagytok egymás fizetésével.


Amúgy meg marhára nem érdekel, mit gondol rólunk a szomszéd. Hozzáteszem, inkább irigyeljen mint sajnáljon.


Max annyit mondanék: van annak, aki el nem issza.

Semmi köze.

tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mennyit keres a szomszédom, és meglepődnék ha ő tudná az én fizum, mi nem vagyunk ennyire összenőve egymás seggébe. Bizarr az egész szitu.

Ha a szomszédom megjegyzéseket tenne, akkor ignorálnám. Magyarázkodjon neki akinek hat anyja van.

tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a dedóba.... Rám sokan néznek egy fejjel alacsonyabb emberek szúrós szemmel, mert én jóval magasabb. Eleinte foglalkoztam vele, de ma már lesz.rom. Nekem is meg van a magam baja, más is foglalkozzon a saját dolgával. Mennyivel jobb lenne ez a világ a ha nem mással, hanem saját magunkkal foglalkoznánk.....
tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Pont leszarnám amíg nem okoz nekem kárt. Az ilyen ovis dolgok, hogy ki milyen ruhában jár meg milyen autója van stb. sosem izgatott, azt meg végképp nem tudtam sosem, hogy mennyi pénze lehet a szomszédoknak, akkor sem érdekelt ha elmondták.
tegnap 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kollégám ugyan ilyen, ráadásul a bértábla adott, szóval az ő fizetésével én valóban tisztában is lehetek :)

Kicsit engem is idegesítenek a hasonló fura megjegyzések (nála is az utazásaim szokták kiverni a biztosítékot), de én elengedem a fülem mellett, elég jóban is vagyunk.

tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert helyre kellene tenni egy kicsit. Egy ismerősöm sokáig ezzel traktált, hogy az ő autója milyen k.rva keveset eszik és sokszor felhozta a témát. persze én is sokáig kerültem a konfrontálódást. Pedig egyrészt l.szrom. másrészt nem mindenkinek ez a fő prioritás. Aztán egyszer pont nagyon elememben voltam, majd mondtam neki, hogy én azt sem tudtam, hogy fogyaszt benzint. De ha még termeli is, akkor majd ti fogjátok hordani az omw-nek és kerestek is rajta ezt viszont sikerült elég határozottan közölni :D Azóta nem hozza fel.
tegnap 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minkdettőtöknek sokkal inkább saját magával kellene foglalkozni. Jóban vagyok a szomszédommal, át is szoktunk menni egymáshoz beszélgetni, de fogalmam sincs, hogy mennyit keres, meg ha szól, hogy locsoljam már a növényeit ettől a naptól eddig a napig, mert nem lesz otthon, akkor sem feltétlenül tudom, hogy hova megy, ha csak ő magától el nem mondja.
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!