Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek miért utálják a...

Szerintetek miért utálják a cigányok a magyar embereket? Láttam már sokszor, hogy minden ok nélkül köpködtek a magyarokra, kötekednek, átkozódnak stb

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Mert megtehetik velük.

Én se értem hogy miért hagyják ezt a magyarok.

De még a nők közt is ez megy sokszor.

tegnapelőtt 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem legbelül irigyelhetik a magyarokat, hogy ők mindenben jobbak, mint ők, jobb anyagi helyzetet tudnak megteremteni maguknak becsületes úton, jobb az életvitelük, neveltetésük..stb. A merő agresszivitás mögött mindig irigység húzódik.
tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Mert a magyarok rasszisták. Most lehet itt mindenféle rasszista fszságot összehordani, de ez a lényege.
tegnapelőtt 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
ha a magyarok olyan vehemensek lennenek mint a c-k akkor nem lenne olyan kormany amilyen. Ez az egy jo "harag" tulajdonsaguk van. 1 embert szetvernek 5-en. Ha kormany ellen menne ennyi magyar es minden rendorkere jutna 5 magyar, mint Gyurcsany idoszakban, Orban repulovel titokban tavozna es lemondana. Nem vagyok cigany, de az osszetartas es kiallnak magukert az becsulendo, foleg, ha sertik a "szuverenitasukat". ismetlem nem vagyok c, elloptak es betortek nem egyszer hozzam, de ebben a tekintetben peldakepek. A magyar nem meg birka es tur mindent. ez nem is magyar, ez mar kutya, futtyent egyet a gazdi es az lesz. Aztan a kutya meg fekszik es alszik ameddig nem hivjak. Nem hiaba szaladtak el a kutyak meg a birkak.
tegnapelőtt 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
es hozzateszem ez a mondas, hogy "de egy se megy ki" amikor a tanarok napokon at kimentek nem egyedul, senki nem ment ki tamogatni oket szinte nagy mertekben. Egy ember kimegy, sot, most nevess, de Godeny gyorgy is tartott a parlament elott beszedet, voltak paran, oke, hiaba hulye koncepcio, kritika, korrupcio, nem o lenne a miniszterke ezt azert tudjuk. Nem o a messias, de elindithatott volna valamit, de a magyar issza sort otthon munka utan, fuzeik esetleg a fiatal, vagy szimplan nem erdekli, esetleg kocsma es elajul a bokorban. Persze melo utan.
tegnapelőtt 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Amikor azt látom, hogy felszáll egy buszra egy ilyen rétinéger, aztán elkezd üvöltözni, inzultálni mindenkit, majdhogynem elkezdi ütlegelni az utasokat, és minderre az égegyvilágon SENKI NEM CSINÁL SEMMIT, na akkor bánom igazán, hogy magyarnak születtem. Ilyen istentelenül GYÁVA FÉREG nemzetet még nem hordott a hátán a föld, amilyen a magyar. Lehet lepontozni, de inkább el kellene gondolkodni.
tegnapelőtt 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja és igen, amit az ötös ír. Semmi összetartás nincs a magyarokban. Közösen pofázni, szidni a másikat azt nagyon tudnak, abban bezzeg megy az egyetértés.
tegnapelőtt 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Maffiaszerű társadalmi berendezkedésben éltek mindig is. A magyar nem. A maffia mindig éppen abba köt bele, attól rabol, aki szembe jön vele. A vajda(/politikai vezető)=maffiavezér.

Most nyeregben érzik magukat, mert az utolsó világégésből győztesen kerültek ki. Őket akkor egyből nem kárpótolták az elszenvedett sérelmeikért, mert egy szedett-vedett, csavargó, putris társaság voltak akkor, ellenkezőleg a másik győztes kisebbséggel, akik mindig szoros vallási, kulturális és gazdasági kötelékben éltek egymással, tehát összetartóbb szervezetet alkottak/alkotnak. Most kegyeltekké tette őket a világpolitika, úgy mint az USA-ban a színesbőrűeket, stb. Pénzelik őket és ki van nyalva a sgük, ennek következtében meg csúnyán el is szálltak maguktól. Komoly politikai fordulatnak kellene bekövetkezni ahhoz országos- és világszinten is, hogy visszább legyen véve az arcukból, de egyenlőre pont az ellenkezője történik, mert nem jó kezekben van a világ irányítása és még mindig büntetik azokat, akik az utolsó világégésnél rossz oldalon álltak/kerültek.

tegnapelőtt 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Ja, mert arról nincs szó, hogy pl. itt az oldalon már ciki, lepontoznak, ha valami jót írok a cigányokról...
tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

#6: Te mit csinálnál? Örülnél, hogy végre összeverhetsz egy mentálisan zavart, illetve drogos embert? Vagy hogyan reagálnál?


Most tök komolyan.

tegnapelőtt 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!