Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért jó az valakinek, hogy...

Miért jó az valakinek, hogy ok nélkül beszól másnak?

Figyelt kérdés

Biciklizek és az út közepén egy kb.40 éves férfi szerencsétlenkedik egy BMX-szel egy pár tizenéves társaságában.

Kikerülöm és rámordít, hogy "Tekerjed, ha megvetted!" de nem szóltam semmit.

Mikor hazafele mentem még mindig ott voltak és megint szólt.

"Csá testvér, soká láttalak!"

Egy buta kisgyerektől még megérteném, de 40 évesen...


2017. jún. 17. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi azt nem tudhatjuk, higy neki ez miért jó.

Neked miért jó ebből ügyet csinálni, és ezzel foglalkozni utólag? Őt is megkérdezhetted volna, és első kézből.meg is kaptad volna a pontos választ.

2017. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan rá gondolok, csak egy példa volt, de biztos te is találkoztál már ilyen emberrel.

Hidd el megkérdeztem volna, de nem jó ötlet egyedül odamenni egy 7-8 fős bandához.

2017. jún. 17. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
nem vitte semmire az életben valszeg felesege sincs se gyerekei, 40 évesen tinikel lóg ez se normális, ez az egyetlen örömuk az életben hogy beszolnak, de nyilván csak olyannak mernek akitöl nem félnek, mondjuk egy kigyurt állatnak biztos nem merne ilyeneket kiabálni.
2017. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem fél egy 16 évestől :D amúgy köszi a választ.
2017. jún. 17. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
de am ezek még nem olyan durva beszolások, ennél sokkal hulyebb emberek is vannak es ha beszolnak az még a jobbik eset max nem reagálsz rá semmit, ha megtámadnának az sokkal rosszabb lenne, mai világban már ez sem ritka.
2017. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ettől érzi magát menőnek erősnek. Sok ilyen van.Várja hogy visszaszólj és ezzel okot adj neki fenyegetőzni megverni.
2017. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerem ezt a 40 éves csávót. 😄 Petinek hívják, gépjármű vezető oktató,és még mentőzik is mellette.
2017. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ettől érzik magukat valakinek, a társaságukban lévő előtt pedig jópofának. - A perbléma ott kezdődik, ha egy külsőre nem láthatóan idegbeteg emberrel teszik ezt meg, aztán az visszalép és behorpad valakinek az agya.
2017. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!