Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csákvárral kapcsolatban...

Csákvárral kapcsolatban érdekelne minden. Van itt odavalósi?

Figyelt kérdés

Tervezem a jövőben a Csákvárra költözést.

Van itt esetleg helyi?


Minden érdekelne!

Környezet, emberek, lakhatás, szolgáltatások, tömegközlekedés, munkalehetőség!

Ha privátban egyszerűbb, írj nyugodtan, aztán adok más kényelmesebb kontaktot is ha kell!


Előre is köszönöm!


tegnapelőtt 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A cukrászdájuk nagyon jó. Amikor átmegyünk a városon nyáron tuti megállunk.
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Bicskei vagyok, van egy barátom, aki Csákváron lakik. Helyben gyakorlatilag semmi munkalehetőség nincs azon kívül, hogy a helyi iskolában lehetsz tanár, vagy a kisboltban eladó. (Bár szerintem már biztos ismernek valakit, ha megüresedne egy hely)

A barátom is Budapestre jár onnen dolgozni. Esetleg Székesfehérvár, ami kicsit közelebb van, azt hiszem 20-25 km.

tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is azzal számolok hogy Fehérváron találnék munkát.

Úgy láttam viszonylag sok buszjárat van arra.

Nincs jogsim...


Még a közbiztonság érdekelne, kulturális élet, közbiztonság, oktatás, ilyenek...

tegnap 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a benyomásom róla, hogy elég rendezett település, nem olyan rossz. Ahol én lakom (Bicske), attól jobb.

2-es voltam

tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!