Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet lerázni olyat aki...

Hogy lehet lerázni olyat aki zaklat rám van szállva mindig azt lesi mit csinálok hova megyek, ki jön hozzám, fenyeget lekv-z, zavarja ha a barátom lerázza és állandoan szerepelni kell?

Figyelt kérdés

Ha lemegyek csak boltba is már koslat utánam bevár a léocsőháznál mkor hazajövök hogy köpködjön utánam, ha hozzám jön vki a ház elé már rohan le a többi hasonlóval lesni pletykálni.

Nem egyszer fenyeget ordit mindenkinek lejárat rágalmaz utánoz kv-z.

Es ez az élete.

Költözni nem tudok hova. Meg nekem nincsenek olyan köreim akik betartanának neki.



aug. 19. 11:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem en magyaráztam te látod bele. Csak mert válaszolni nem megy.

Nem egy pasi veszi zokon ha ki van dobva ezt is tudja mindenki.


Es ebbol meg a szomszedbol nem kéne ráhuzni azt egy másik emberre hogy neki aztán mindenkivel gondja lenne.


Csak eseteket soroltam hogy egy rakat mindenben a rendőrség meg se mozdul.

aug. 19. 12:56
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Nos kérdező, abban teljesen igazad van, hogy a rendőrség "impotens". Nem teszik lehetővé a törvények, de nem is igazán mutatnak sok érdeklődést a hozzájuk segítségért forduló áldozatok iránt. Tisztelet a kivételnek, annak az egy néhány rendőrnek, aki szívét-lelkét kiteszi, hogy segítsen az embereknek.

Na de visszatérve a kérdésedre, próbáltad már kideríteni, hogy mi lehet a baja ennek a nőszemélynek veled? Még az is lehet, hogy az exed uszította rád. Még ha nem is ismerik egymást, megoldható. Sajnos ismerek ilyen nőt, akinek nagyon csúnyán bekavart a volt barátja, és bizony bárhová ment kiutálták. Illetve szintén voltak kapcsolatai annak a férfinek, a városban ahol lakunk szinte bárhová elér a keze, és még a rendőrségnél is van rokona, nem is akármilyen pozícióban. Szóval szegény nő hiába tette a feljelentéseket nem sokra ment vele. No de nem szeretnélek a feljelentésről lebeszélni. A te exednek nem tudom, hogy van-e ilyen kapcsolata. Ha nincs talán mégiscsak tehetnél valamit. Esetleg kérj jogi tanácsot, egy hozzá értő embertől, ő tudni fogja mik ilyenkor a megfelelő lépések.

aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Legutobb az volt a baja velem hogy ráment a pasimra az meg lepattintitta röhögve meg direkt elotte emelget csókolgat hagy egye a penész.


Az elott(mikor még nem ismertem) az volt a baja hogy spontán segitettem neki ill csak pillanatnyi gesztus volt es kinek hiszem én magam akkor, mintha en lennék a mindnehato ő meg a nyomorék?


Volt hogy ugy mentem el mellette hogy épp telefonáltam, erre ezen is megsertodott mintha en valamj fontos ember lennék aki le se sz.rja.


Volt hogy levittem a szemetet erre az volt a bajuk hogy jézus rozsaszin a kukazsák hahaha.

Nekik az se mindegy miben viszem le a szemetet.


Ha tetszem valamelyik szomszedpasinak meglát vele beszelgetni többet vagy egyutt lógni, akkor "letámadja" es azonnal el kezd neki engem kv.zni rágalmazni.


Ha meghallják hogy a telot ugy teszem le hogy joejt szerelmem vagy akármi elkezdenek kikiabálni nekem az utcára hogy jaj szerelmeeem hahaha

aug. 19. 13:47
 14/23 A kérdező kommentje:
Exem nem ismeri. Akkor még nem lakott itt mikor vele jártam. Meg az exemmel inkább éltünk nála mint nálam. Meg az exem speciel fel se hoztam soha ebbe a házba.
aug. 19. 13:50
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

"Ha meghallják hogy a telot ugy teszem le hogy joejt szerelmem vagy akármi elkezdenek kikiabálni nekem az utcára hogy jaj szerelmeeem hahaha"

Bunkók, de azért tudnak rólad túl sokat, mert pl. az utcán telefonálsz, előttük, hangosan.

aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Az erkélyen beszéltem a párommal telefonon és ő az ö erkelyén hallotta ezt.(mivel még azt is hallani ha köhög vagy fingik vki)


Másnap vagy amikor meg mentem haza valahonnan, az ablakbol kikiabáltak rám az utcára ezzel a dumával.


Azota tudom hogy erkélyen ne telefonáljak. Sőt az összes ismerősöm tudja ha suttogásra váltok a videocseten hogy na kimentem a szobábol.

aug. 19. 14:48
 17/23 A kérdező kommentje:
Kerestél vmi gyöngyszemet hogy belémállj. Passzolsz melléjük.
aug. 19. 14:49
 18/23 A kérdező kommentje:

Es nem azért tudnak mindent mert en lennék hangos hanem mert ezek körülöttem forognak! Az az eletük mikor hova megyek kivel mit beszélek. Ezzel kezdtem!


Bakker most épp a másik szomszed veszekszik. Szerinted tudom mi a balhé tárgya? Nem. És miert nem, mert nem velük foglalkozom nem érdekel. De kimehetnék en is a folyosóra lesni meg hallgatozni be is kopoghatnék ha annyira részese is akarnék lenni.

aug. 19. 14:52
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Először leírod,hogy a pasid direkt csókolgat előttük,hogy egye őket a penész. Majd pár sorral lejjebb,már azt ecseteled,hogy beszélgetsz a szomszéd mert tetszel neki. Már ebből is látszik,hogy valami nincs rendben nálad. Tudom nem ez a kérdés lényege,de miért érdekel téged,hogy bejössz e a szomszédnak,mikor van barátod?

Itt te vagy a nagyon irritáló személy,aki azt gondolja hogy körülötte forog a világ. Hidd el,hogy a szomszédaid sem így viselkednének,illetve nem is látnád tőlük ezt a viselkedést,ha nem provokálnád őket. Csak egy buta libának tartanak,ami a kommentjeidet olvasva reális is.

aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

De nálam rendben van minden. Az neked meg neki fáj csak ha másokkal beszélgetek.

Ugyanugy beszélgetek a fogyatékos öreggel is, (akivel senki nem beszél a házban szinte csak én bennem van empátia), na erre megkörnyékezte azt is.

Akárkivel szóbaállok már lerohanja az illetőt. Figgetlen attol hogy az egy pasi öregnéni vagy a kukákat rendező bácsi, sőt a rám is allitja a sz.rjait illetve a kapcsolatrendszere nem győz rámállni hogy ha 2 szót ia mondok csak egybol továbbadják neki. Ezek a "repulőmajmok" ha vkinek ismerős a fogalma.


Hallod nekik az az irritálo ha rozsaszin a kukazsákom!

Meg ha azt mondom a páronnak hogyvszerelmem!


Ezek ebbe és ilyenekbe pusztulnak bele. Ne forgasd ki!


A kérdésemre várok választ hogyan kell lerázni és nem arra hogy ki verne még agyon vele karöltve!

aug. 19. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!