Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet lerázni olyat aki...

Hogy lehet lerázni olyat aki zaklat rám van szállva mindig azt lesi mit csinálok hova megyek, ki jön hozzám, fenyeget lekv-z, zavarja ha a barátom lerázza és állandoan szerepelni kell?

Figyelt kérdés

Ha lemegyek csak boltba is már koslat utánam bevár a léocsőháznál mkor hazajövök hogy köpködjön utánam, ha hozzám jön vki a ház elé már rohan le a többi hasonlóval lesni pletykálni.

Nem egyszer fenyeget ordit mindenkinek lejárat rágalmaz utánoz kv-z.

Es ez az élete.

Költözni nem tudok hova. Meg nekem nincsenek olyan köreim akik betartanának neki.



aug. 19. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel
aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nyilván mégcsak nem is foglalkoznának vele.
aug. 19. 12:16
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem. Nekem is volt zaklatóm, nem ilyen közel lakott, hogy állandóan a nyakamban lett volna, mégis foglalkoztak vele. Mutattam képernyőképet, meg el kellett mondani (tanúkkal), hogy a munkahelyem előtt szokott várni és követ, hazáig, és kértem távolságtartási végzést. Azóta se láttam.
aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Dehogynem! Fel kell jelenteni zaklatásért!

Esetleg ki tudnád egy picit jobban fejteni, honnan ered az irántad való gyűlölete? Férfi vagy nő az illető? Illetve honnan és mióta ismered? Hát ha így jobban tudunk segíteni.

aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ti nem a földön éltek?

Exem pl szintén mindenhol mindenki előtt lekv-z sőt ki is akart rugatni is, párhavonta rámdob idegen számokról gyalázo üzenetet, a rendőr meg csak annyit mond cseréljek számot, más nincs ez kevés lenne jelentéshez.(bizonyíték amugy sincs szinte mert tanuk fel se állnának mellém mert senki nem akar ilyenekbe keveredni)ezen kivul neki vannak ügyved haverjai is.


A munkahelyen meg ha mobbingol a főnök azt is jelentgethetné bárki ott röhögnék körbe.


Jogilag mindenki ugy átkoz szitkoz zaklat bárkit hogy amig vér nem folyik betörés nincs, csak elküldik hogy menjen szépen haza igyon meg egy teát.

aug. 19. 12:33
 6/23 A kérdező kommentje:

Amugy nő az illető.


Mikor még nem ismertem kedves bájos voltam köszöntem illedelmesen(mint mindenkinek a lépcsőházban)ha szembejött, de már akkor kezdték azt hogy köpnek utánam meg gúnyolnak.

Ezeknek csak az lehet a bajuk csak hogy itt lakok élek meg levegőt veszek.

aug. 19. 12:37
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, de sehol se érd be szóbeli tájékoztatással, mindent irass le. Az írt dolgokra már odafigyelnek, meg hintsd el, hogy a nyilvánosságot is keresed majd ügyedben.
aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Azért az már gyanús, ha neked minden sarkon ilyen ellenségeid vannak...

De igenis be kell jelenteni, amellett, hog ygyártod a feltételezéseket, hogy mi történne meg mi nem, ha tovább fajul a dolog, lehet hivatkozni a korábbiakra is.

aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ne kezdd már ezt a kiforgatást 8.

Olyan szánalmas.

aug. 19. 12:44
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Nincs itt semmi kiforgatás, te magad magyarázatad meg ezeket előre a te gondolataidat zártam rövidre
aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!