Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális dolog, hogy Győrben...

Normális dolog, hogy Győrben fényes nappal ellopják az ember telefonját a belvárosban?

Figyelt kérdés
Valószínűleg kiesett a zsebemből néhány perc múlva visszamentem oda ahol voltam, jól szétnéztem de már nem volt ott, néhány perc alatt sikerült valakinek ellopnia
júl. 29. 04:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Győrben élek, nincs a várossal semmi baj, de csöppet se bánom, ha rossz hírét kelti egy idióta, mert épp elég bevándorló jött már az ország más részeiről ide. Ha nem jön több az ilyen kérdések miatt, csak örülni fogok.


Egyébként nemcsak Magyarországon, de nyugati, hasonló nagyvárosokban is természetes, hogy ha elhagysz valamit egy forgalmas utcán, akkor azt más majd fölveszi és elteszi.


Nekem egyébként olyan tapasztalatom volt, hogy bevásárlóközpont parkolójában elfelejtettem felhúzni a kocsi ablakát, de nem nyúlt bele senki a kocsiba. De ha belenyúlt volna, akkor sem az jutna eszembe, hogy ez micsoda város, hanem, hogy én voltam figyelmetlen.

júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

6-os, cáfolom.

Tokióban élek, egyszer a padon felejtettem a laptopomat.

Fél óra múlva visszamentem, ott volt.

júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért sokat elmond a magyarokról, hogy az áldozatot hibáztatják.


Emberek, bárkivel megeshet. Nagyapámnak vettem ajándékba egy okostelefont karácsonyra. Életében nem hagyott el semmit, idáig. Amikor szállt ki a kocsiból, valószínűleg kicsúszott a zsebéből. Természetesen mikor hívtuk a számát rá 20 percre már ki volt kapcsolva.

júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem áldozathibáztatás zajlik, hanem akad egy ember, aki elhagyja a holmiját, és emiatt kollektíven egy 130 ezer fős várost hibáztat.
júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül gyakori dolog ez, de nemcsak ebben az országban.

Próbáltad felhívni? Mennyire új telefon; van benne nyomkövető app/szolgáltatás?

júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet megérezni, hogy egy nehéz telefon elhagyja a zsebed? Vagy meghallani, ahogy puffan, ahogy leesik a földre?
júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg keresni, mert lehet, hogy leadták valahol. Én pl fölvenném és leadnám a helyi önkormányzatnál. Rendőrségen, önkormányzatnál próbálj meg érdeklődni.
júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, az, hogy olyan hülye vagy, hogy elhagyod a telefonod, így jártál, de ne a várost okold érte.


Én is hagytam el telefont meg napszemcsit - hát, kellemetlen, de nem xy tehet róla, hanem én voltam balfsz. :D

júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Győrben teljesen normális.
júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!