Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lakótársakkal együtt élni?

Milyen lakótársakkal együtt élni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem az egyetemet 20 éves lány vagyok,és úgy néz ki 2 lakótársam is lesz,1 fiú és 1 lány. 3-4 évvel idősebbek nálam,a fiú már dolgozik,de csak annyit tudok róluk amennyit a tulaj elmondott.


Eléggé visszahúzódó vagyok,és általában kerülöm a konfliktust.

Akiknek van ebbe tapasztalata,az eltudná mondani hogy milyen?

Kicsit tartok tőle,mert eléggé rendmániás is vagyok,nem igazán szeretem a rendetlenséget magam körül.



júl. 28. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ha hasonló az életmódotok és az értékrendetek, szuperül meglesztek.

Viszont ha teljesen ellentétek vagytok, akkor nehéz lesz. Lakva fog mindez kiderülni. Ne parázz rá, êlvezd a fiatal éveidet.

júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Csakis az egyedüllét a jó.
júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy mértékben attól függ, hogy kit/kiket fogsz ki magad mellé, mennyire passzoltok egymáshoz. Nekem volt olyan lakótársam, akivel korábban nem ismertük egymást, de legjobb barátok is lettünk és amikor különváltunk, akkor mindketten sírtunk, hogy már nem fogunk napi szinten találkozni. Meg voltak olyan lakótársaim is, akikkel annyira utáltam együtt lakni, hogy a lakásba hazamenni is rossz volt. El is költöztem tőlük pár hónap után. Ez pont olyan, mint a suliban a kapcsolatok. Van akit kedvelsz, másokat meg nem annyira. Drukkolok, hogy szimpatikus, kedves embereket fogj ki, akikkel majd jól érzed magad! :)
júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!