Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, hogy kikészítenek, mert egy évet csúszok egyetemen?

Figyelt kérdés
Egy szemét csaj, aki odajár meghozta a hírt falura és azóta csesztetnek, kiröhögne, megszólnak, persze, akik maguk sem diplomások. Másrészt több oka volt, de nem is szeretem,a mit csinálok, de váltani sem merek, mert akkor végképp megszólnának, kigúnyolnának. Másrészt mi közük hozzá, mi jogon tesznek tönkre? Muszáj azt csinálni, ahova beiratkoztam szülői nyomásra, utálom, azt sem tudtam, mi az, mert ők ki tudnak gúnyolni. A barátok is elmaradtak emiatt-
júl. 22. 23:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdésed is úgy van megfogalmazva, hogy idegenek véleménye releváns az életedre nézve. Meg a falu nyelve is releváns az életedre nézve.

Mikor fogod végre magadtól is megkérdezni?

júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenítsd magad amint tudod. Nem állapot hogy felnőttként a szüleid határozzák meg az életed, és azon f0sol hogy mit pletykálnak rólad a faludban/városodban. Ha kell, halassz még egy évet, dolgozz, gyűjts pénzt, de járd a saját utadat.
júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Nincs rendben sem az, hogy csúszol, sem az, hogy ettől ennyire ideges vagy
júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
A csúszás teljesen rendben van, nyugodtan mások is szokták, közben meglehet a szakmai gyakorlatod is. A falubeliekkel azt kellene csinálnod hogy ne is láthasd az undok képüket, ne tudjanak szóval tartani, pl menj biciklivel vagy szokták a fülhallgatón zenehallgatást napszemüveg maszk paróka kalap jelmez vagy kocogás, aztán esetleg az hogy este közlekedsz mikor ők amúgyis nézik a mónika sót.
júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
4: Na, ettől a falu maradék része is rajta röhögne. Jön a parókás, maszkos kretén!!! XD
júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, a maszk paróka vicc volt, de amúgy ha profin meg van csinálva nem is ismerik fel. De a lényeg nem is az hogy ők látnak e, hanem hogy te ne lássad a mérgező embereket, az nagy előny tud lenni, ha nem kell leállni velük dumálni naponta.
júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendben, de elsősorban a te dolgod lenne, hogy ilyen alpári hülyeségeket magasról leszarj. 1 év csúszás még a teljesen normális kategóriában van, de igazából, ha hosszú évek után fejezed be az egyetemet, akkor abban is van annyi pozitívum, hogy legalább kitartó voltál és nem engedted el.
júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bennem simán felmerült, hogy otthagyom az egészet a mocskok miatt, szakot váltani, vagy mást tanulni meg végképp nem mertem. A szüleim akarták ezt az egyetemet.
júl. 23. 03:27
 9/21 anonim ***** válasza:
De miért állsz szóba ilyen címeres idiótákkal? Szerintem némelyik még az iskola közelében nem járt.
júl. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Azért foglalkoznak veled, mert irigyek és most örülnek annak, hogy csúszol.

Amúgy nehogy belebetegedj, egy év csúszás semmi.

júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!