Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova tudna elköltözni egy...

Hova tudna elköltözni egy nyugdíjas ebből az országból?

Figyelt kérdés
Kb 230 a nyugdíja, a lakását meg eladja huszonvalamennyi millióért és van egy gyereke aki menne vele de nincs szakmája és úgy kellene munkát találnia az új helyen
jún. 28. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Semerre. Ennyi pénzel kb körberöhögik.
jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Duke81 ***** válasza:
17%

Olaszország valamelyik elmaradott régiója. Kis falvakban, gyönyörű helyeken nagyon olcsón lehet ingatlanhoz jutni. Igaz, hogy teljesen más jellegű lakások ezek mint itthon és az ilyenek le is vannak pukkanva rendesen, de kb egy tizesért kapsz egy "valamilyet". Idealista nevű weboldalon körűl kell nézni, több tízezer ingatlan van rajta ország szerte. A maradék pénzből plusz a nyugdíjból elvagy a hátralévő években.

A gyerekkel viszont nem tudom mit lehetne kezdeni. Hagyd itthon, akkor kénytelen lesz dolgozni valamit.

jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Gyerekkel sehova. Egyedül talán szociális otthonba, ha bevesznek.
jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Duke81 ***** válasza:
35%
Azert erdekesen f@szfejek vagytok. Leírok egy értelmes lehetőséget erre nullára pontoznak. Az elöttem lévő beszologató meg aki nem mondott semmi értelmeset meg 100%. Ertem én, hogy szellemi fogyatékosok vagytok de ez már akkor is túlzas! 🖕
jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Felelőtlen, életszerűtlen kevés pénzzel, kevés nyugdijjal, nyelvtudás, autó, helyismeret nélkül egy eltartottal bárhová elköltözni. Mégis mit lehetne csinálni havi 600 euróból? A gyerek dolgozhatna a földeken, ha bírná a tempót az afrikaiakkal, románokkal, ezt kipróbálhatja itthon is.
jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
#14 Ne vedd magadra, és ne figyelj a pontokra, itt tényleg csak fa**fejek vannak. Engem is nullára pontoztak le. Gondolom magukat okosnak gondoló, Sz**jankók, meg unatkozó tinik. Lófitymát se ér a véleményük, és a szavazatuk. Szánalmasnak🙄😂
jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
19%
Csak belinkeltem, hogy mi a menete a spanyolországi ingatlanvásárlásnak, erre 0% hasznosság😂 Normálisak itt ezek az embernek nem nevezhető valakik? 🤔🙄
jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
A déli országokat én nem javaslom az egyre melegebb éghajlat miatt. Már nálunk se könnyű elviselni a nyári hőséget, tőlünk délebbre még rosszabb a helyzet. Egy idősebb ember nagyobb eséllyel lesz komolyan beteg a forróságtól.
tegnap 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!