Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igénytelenség miatt nincsenek...

Igénytelenség miatt nincsenek olyan állapotban az épületek nálunk, mint tőlünk nyugatabbra?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire csóró ez az ország, hogy egy átlag falu úgy néz ki mint egy közel-keleti település bombázás után?

Vagy inkább az emberek mentalitása miatt? Szerintem egy német vagy cseh ember hamarabb vakolná be vagy festené ki a házát, minthogy LCD tv-t vegyen.


jún. 13. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Pénzhiány miatt. Egy kolléganőm a félig amputált lábú párjával csak nyugdíj elött tudták összekotorni nagy nehezen azt a pénzt, amivel FÉLIG(!) beszigetelték a házukat. 😕 Nem tudom azóta meglett-e a másik fele, mert megszakadt a kapcsolatunk, de remélem igen.


Szüleim kelet-magyar eldugott falucskába mentek nyaralni egy wellnessbe. Azt mondták, ott nincs is más munkalehetőség a környéken, csak az a csepp kis fürdő. Még a tömegközlekedés is csapnivaló. Szóval akinek nincs autója, az még ingázni se tud. Márpedig honnan lenne autója, ha dolgozni se tud nyomorult?


Rettenetes csóróságban élünk sajnos. Átmegyünk a h.halmi határon, és a legcsóróbb ház is jobban néz ki, mint nálunk az átlag. (Mondjuk könnyű úgy szakit akasztani, hogy fele annyiért elvállalja a magyar kőműves is a munkát)

jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát ezt én sem értem! Pedig 13 millió forint megtakarítása van minden magyarnak. Hogy a búsba nem telik belőle egy vödör nyomorult festékre?!
jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12


13 millióból mondjuk már lehet befektetni is.


A szép lakásban meg csak laksz, de pénzt nem termel.

jún. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sokszor inkább pénzhiány az ok. Igénytelen emberek is vannak, de több az olyan eset, hogy pl. egy házban kisnyugdíjasok vagy alacsonyabb jövedelmű emberek élnek, akik ha akarják, se tudják előteremteni a pénzt. Jelenleg egyre inkább emelkednek a költségek a lakásfelújítások terén.

Házilag egy átlagember csak kisebb dolgokat tud megjavítani.

jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!