Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vannak ilyen feljelentős...

Miért vannak ilyen feljelentős szomszédok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szembe szomszédunkban élt egy idős nyugdíjas házaspár és tegnap kilakoltatták őket, miután elmentek a rendőrök vissza mentek a házba, és a kedves bunkó szomszéduk képes volt feljelenteni azokat a szegény nyugdíjasokat. Egyébként ugyan ez a szomszéduk már feljelentette őket mert kiszökött a kutyájuk amiért 150000ft-ot fizethettek.

jún. 12. 06:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nem mindegy, hogy egy 14 éves szelid, félvak tacskó kikódorgott az utcára vagy egy rosszul idomított német juhász romgyolt végig a kerteken.


Előbbi esetben valóban rosszindulat a feljelentés, utóbbiban jogos.

jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%

#21

Mondjuk idős félvak kutyát se kéne kicsapni az utcára hogy elüssék…

jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Kivsapni az utcára vs kiszökik, kikóborol


Szövegértés?

jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32%

csak az vele a baj hogy alkoholista - aha, szóval tök rendes ember, csak elissza a pénzét, meg a lakbért és sosorlhatnám.


Bocs, aki alkesz az előbb-utóbb úgy jár, hogy hajléktalan lesz. Vajon miért? Nem is értem.

Hát, nem azért, mert "jaj, szegény ember", hanem mert elpiálja a lakását.

jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

#24

Amúgy igen, egyik pillanatban még alkoholista, utána meg már szegénynek nincs elég bevétele lakhatásra 🤡

jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
21-es, az amúgy "szelíd" félvér tacskó is megharap, hogyha megijed, szóval nem, ne kódorogjon el inkább.
jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25-ös pontosan, jól látod.

Van alkesz a családomban, sajnos nem is egy.


Éppen ez a felállás, az egyik hónapban MÉG nem itta el az összes bevételét, a következő hónapban már a rokonoktól kér kölcsön, aztán x időre rá utcára kerül, mert senki nem pumpolja, hogy piát vehessen belőle.


Vagy meglopja az anyját (volt rá példa), sőt, komoly fenyegetőzés is unokabátyám által, őt a zsaruk vitték el, miután a szülők kihívták őket.

jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

Nyilván van ilyen, csak a kérdező ezt az egészet úgy állítja be hogy jajj szegénykék pedig micsoda jó emberek.

jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
76%

Ja oké, a kérdező, aki a nap pár óráján kívül egy kis lukba bezárva tartja a kutyáját azt mondja, hogy az alkesz szomszéd jó ember.


Szerintem mindkettő ostoba sutyerák bunkó.


Vagy csak nekem fura ez? Mert ugye a kutya vagy egész nap kint rohangál szabadon, vagy be van zárva valami kis ketrecbe. Olyan opció nincs, hogy jólnevelt és sétáltatva, foglalkoztatva van, nem csak bűntetve, mert az a legegyszerűbb. Eskü csodálom, hogy nem azt írta, hogy dehá' ő jó gazda, néha leveszi a láncot a kutyáról.


Már értem miért ekkora haver a kérkező a szittyós csicska szomszéddal. Egy értelmi szint.

jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
29-es nem annyira kicsi az a terület mint ahogy azt gondolod, és amúgy is olyan 9-18 óráig kint van. Nem raknék rá láncot és nem zárnám kis ketrecbe. Ha nem fog már hülyeségeket csinálni akkor egyáltalán nem lesz bezárva.
jún. 12. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!