Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyesek miért imádják azokat...

Egyesek miért imádják azokat a telkeket, ahol a wc nem a házban van, hanem kinti pottyantós van?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy vannak akik imádják, ha így van kialakítva a wc.

Aki ezt szereti, miért szereti, ha nincs a házban wc?

Mi az előnye?


jún. 10. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

#10:

Ez csak a te véleményed. 😀

jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Főleg idősek, háborút túlélők kedvelik, mert talán ők még tudják, mit jelent a szűkös élet.
jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mamáméknál volt, nagyon szerettem. Sokat dolgoztam a kertben, közelebb volt, koszos cipőt nem kellett minden alkalommal levenni. Gyerekként anyámnak mániája volt nézegetni a végtermékem, mert az unokatesómat kiskorában aranyérrel műtötték és meg volt róla győződve, hogyha vastagot kakilok, nekem is lesz. Ha vastagnak találta, napokig csak zöldséget adott enni, nem hagyott békén és emiatt otthon már nem merte kakilni,csak a suliban. Viszont hétvégén mindig vissza kellett tartogatnom, mert ha vastag volt leszidott és megbüntetett. Sokszor fájt már a hátsóm és a nyári szünet ha kezdődött alig vártam, hogy gyorsan mehessek a nagyihoz és ott megkönnyebbülve kipakolhassak a pottyantósban. A simát náluk nehéz volt lehúzni és féltem, hogyha nem megy a kaki le, a mama elmondja anyunak, aki keserű gyógyszert adat be megint vele és csak spenótot ehetek napokig. Mindig nosztalgiázok a pottyantós időkön és az az álmom, hogy egyszer ha lesz egy kis hétvégi házam, oda csináltatok kerti budit, aranyra festetem és királywc lesz a neve, mert kifaragom olyanra,mint egy tróntszéket.
jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert imádnak pottyantani. Ez hozza őket lázba. A kis szűk, pókhálós tákolt fészerben ücsörgés, majd a pottyanó hang a végén. Egyesek még teljes üres telket is képesek vásárolni és fenntartani, csak hogy ennek a pottyantós hobbijuknak hódolhassanak.
jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a jó abban, hogy télen-nyáron az udvar másik végébe kell kimenned akár éjszaka, vagy még-már sötétedés után.


Ja, és nulla higiéné ugye. Eddig akárhány ilyen pottyantósban voltam - nem vagyok idős, de gyerekkoromban még elterjedt volt sok helyen.

Röviden: az összes egy mocskos lyuk.


Egyszerűen annyi nem volt az ott élőkben, hogy kimeszeljék, és normálisan takarítsák. A pókok még hagyján, bár fóbiásként kellemes bemenni olyan helyre, de un-do-rí-tó.

jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mamámnak két indokból volt ilyen wc-je és még él.

A kert mellett volt, ha úgy volt hogy nagyon kellett nem kellett messzire mennie. A másik meg hogy nem volt pénzük hogy egy modern wc-t csináljanak a lakásba. De amúgy is kényelmesebbnek tartotta a pottyantost. Már máshol lakik ahol már a modern wc van, de azt mondta jobban kedvelte a kintit.

jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!