Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest XV. kerület, Bocskai...

Budapest XV. kerület, Bocskai utcáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam itt eladó házat, érdekelne az utcában vagy a környékén élők véleménye. Nyugodt környék-e, egyebek. A közlekedés nem tűnik rossznak. Előre is köszönöm.

2023. ápr. 22. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az Oroszlán utcában lakom, ami a 3. párhuzamos utca a Bocskaitól a Rákos út felé (a Beller Imre u. és a Palánk u. van a Bocskai és az Oroszlán között).


Nekem is ugyanezek a tapasztalataim, amit a fentebb mások is leírtak. Biztos, hogy nem költöznék még egyszer erre a környékre.


A tömegközlekedés viszont nem rossz. Nekem pár perc az 5-ös busz Rákos úti szakrendelő megállója, én azzal járok be a városba. Ugyanitt megáll a 25-ös (Újpest-Központ v. Mexikói út felé tudsz ezzel menni), a 96-os, 296-os, és 296A busz is.

jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es: 4-es vagyok, ezek szerint egy utcarészen lakunk. Örvendek. :) Pontosan arról az idióta németjuhászról írtam én is tavaly, megfigyeltük, hogy a 178.-ban van. Állítom, hogy a legbolondabb az egész utcában, gyakorlatilag naponta kell hallgatni a pofáját. Biztos, hogy nem foglalkoznak vele, szerintünk módszeresen magára hagyják és az meg ordít mint a fába szorult féreg (szeparációs szorongás). És éjjel is gyakran hallani a hangzavart, múltkor már tényleg be akartam csengetni a paraszthoz, hogy kussoltassa el végre, de a párom nagy nehezen lenyugtatott. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy akik mellettük meg velük szemben laknak, hogy bírják ezt az állandó őrjöngést?? Istenbizony feljelenteni kéne az ilyen állattartót, csak hát itt szinte senkivel nem lehet összefogni. A mellettünk lakókat is zavarja (ahogy minden normális embert zavar az indokolatlan zajszennyezés...), de azt mondják nem mernek szólni. A Bocskai nem más, mint Magyarország kicsiben... Ha gondolod írj, lenne miről dumálni!
jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!