Budaörsnél a Budapark meg Tópark lakótelepeken mennyire jó lakni? Milyenek a lakások? Sok arrafelé az albérlő? Nagyjából milyen lakásárak vannak?
Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 21:12
1/3 anonim válasza:
Azt jobban meg lehet mondani hogy több e arra a néger, mint az albérlő.
Vagy te a szomszédaidtol távolabbi emberek státuszát is tudod? Hogy ő most albérlő vagy tulaj? 😂
2/3 anonim válasza:
Sorba válaszolok.
Jó.
Nagyok.
Nem tudom megállapitami hogy albérlő e, nincs rájuk írva.
Ugyanolyan árak vannak mint Budapesten máshol.
3/3 anonim válasza:
Budapark nem tudom melyik, de a Tópark számomra olyannak tűnik mint valami luxus börtön. Élhetetlen zsákutca autópályák ölelésében amin az sem segít, hogy ott van egy tó.
Azt nem tudom kik a bérlők, nyilván nem a csórók költöznek oda, árakat meg tudod nézni magad is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!