Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi vagyunk itt a hibásak vagy...

Mi vagyunk itt a hibásak vagy a szomszéd?

Figyelt kérdés
Háttérsztori annyi hogy házibuliba voltunk pár haverral es csajjal, elég sokáig toltuk, alkohol és kábítószer hatása alatt is voltunk. Elvoltunk sokáig majd az egyik haverral elhatároztuk hogy felmegyünk hozzám és ott iszogatunk még egy keveset. Mentünk az utcánkba majd megláttuk a szomszédot, elég sokáig fent szokott lenni, olyan 2 óra körül lehetett. Majd beszólt hogy miért nem állok be a kocsimmal normálisan, mert hogy ő nem tud kiállni. Mindig ez a baja, érdekes mindenki elfér csak ő nem, elmagyaráztam neki már sokszor de sose érti meg, mindig keres magának valamit amin lehet vitatkozni. Elkezdett magyarázni hogy mit hogy kéne csinálni, egy ideig normálisan tudtunk beszélni, majd eléggé agresszív lett. A lényeg ott kezdődik hogy haver tett egy félreérthető mozdulatot (eléggé kész volt), amit a szomszéd támadásnak vett és elkezdett lökdösni és nekem akart jönni, nem tudtam lecsititani ezért mondom hát nincs más lehetőség, felteszem a két kezem, feltettem majd megindult felénk, 5 másodperc alatt földre vittük majd megrugdostuk, majd elmentünk. Felkelt és ment be, nagy baja nem lett. Hazamenni féltünk mert azt hittük rendőröket hív de nem, elmentünk alkoholt venni még aznap. Utólag kiderult hogy a haver nem véletlenül tette azt a mozdulatot, neki akart menni, rájött valami flash, ő csak "box flashnek" nevezi. Mondtam neki akkor se ilyen öreggel csinálja. Ez 2 napja történt, azóta nem történt semmi, felesége se szólt meg egyik szomszéd se, anyámék se, valószínű nem mondta el nekik. De tényleg, 65 évesen ne higgye hogy akármit megtehet, nem vagyunk kutyák. Ki itt a hibás? Mi vagy ő?

2021. aug. 23. 11:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár felénk laknál,nem lennének ilyen gondjaid ne félj.

Írni se nagyon tudnál mondjuk,nem volna mivel.

2021. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván az öreg, nem a drogos semmirekellő kis férgek akik ketten vertek meg egy öreget.

Az ilyen drogos senkiknek meg kellene dögleniük. Remélem egyszer túladagoltok. Szívből kívánom.

2021. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Utólag belegondolva nagyon jól tettük. Azóta nem cseszeget a kocsimmal, hozzám se szól, ráadásul hogy senkinek se mondta el. Tényleg nem bánom, 2 naponta baszogatott hogy álljak kíjebb. 12. Ma is bulizni fogunk, hasonló jó kívánságokat neked is. Ma mondjuk csak inni fogunk, pár jó nő társaságában.
2021. aug. 26. 11:37
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem este valami civil rendőrbe vagy katonába köttök bele. Jó szórakozást.

Ui. az nem menő, ha egy pár csaj társaságában legyeskedtek..

2021. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ahol van pénz ott nők is. Ne sajnáld már azt hogy hetente többször bulizunk. Irigy vagy te csak az a bajod
2021. aug. 26. 11:59
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és még ha részeg lennék se keresném olyan ember társaságát, mint te.

Pénzzel nem jár együtt a jómodor..

2021. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
"anyámék se, valószínű nem mondta el nekik." te most anyádékkal élsz és menőzöl hogy "Ahol van pénz ott nők is."
2021. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ha kell kiveszek egy hotel szobát azt ott bulizok, vagy havernál, és akkor mi van? Nyilván nem a saját pénzem költöm, van ott még ahonnan kapom :D
2021. aug. 26. 17:44
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges hogy mennyire próbálsz mindenkit győzködni arról hogy te mekkora faszacsávó vagy de pont az ellenkezőjét éred el.
2021. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval anyádékkal laksz, és ők tartanak el.:-D

Egyre faszább gyerek vagy..Remélem nem fogsz szaporodni és túllövöd magad minél előbb..

2021. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!