Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi vagyunk itt a hibásak vagy...

Mi vagyunk itt a hibásak vagy a szomszéd?

Figyelt kérdés
Háttérsztori annyi hogy házibuliba voltunk pár haverral es csajjal, elég sokáig toltuk, alkohol és kábítószer hatása alatt is voltunk. Elvoltunk sokáig majd az egyik haverral elhatároztuk hogy felmegyünk hozzám és ott iszogatunk még egy keveset. Mentünk az utcánkba majd megláttuk a szomszédot, elég sokáig fent szokott lenni, olyan 2 óra körül lehetett. Majd beszólt hogy miért nem állok be a kocsimmal normálisan, mert hogy ő nem tud kiállni. Mindig ez a baja, érdekes mindenki elfér csak ő nem, elmagyaráztam neki már sokszor de sose érti meg, mindig keres magának valamit amin lehet vitatkozni. Elkezdett magyarázni hogy mit hogy kéne csinálni, egy ideig normálisan tudtunk beszélni, majd eléggé agresszív lett. A lényeg ott kezdődik hogy haver tett egy félreérthető mozdulatot (eléggé kész volt), amit a szomszéd támadásnak vett és elkezdett lökdösni és nekem akart jönni, nem tudtam lecsititani ezért mondom hát nincs más lehetőség, felteszem a két kezem, feltettem majd megindult felénk, 5 másodperc alatt földre vittük majd megrugdostuk, majd elmentünk. Felkelt és ment be, nagy baja nem lett. Hazamenni féltünk mert azt hittük rendőröket hív de nem, elmentünk alkoholt venni még aznap. Utólag kiderult hogy a haver nem véletlenül tette azt a mozdulatot, neki akart menni, rájött valami flash, ő csak "box flashnek" nevezi. Mondtam neki akkor se ilyen öreggel csinálja. Ez 2 napja történt, azóta nem történt semmi, felesége se szólt meg egyik szomszéd se, anyámék se, valószínű nem mondta el nekik. De tényleg, 65 évesen ne higgye hogy akármit megtehet, nem vagyunk kutyák. Ki itt a hibás? Mi vagy ő?

2021. aug. 23. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Mi vagyunk a hibásak
A szomszéd
Mindhárman hülyék vagyunk
52 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a kérdés csak fikció.

Vagy hogy az egész csak álom és azt írtad le.


Borzasztó gyatrán viselkedtetek.

:(


25\L

2021. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tuti trollkérdés :)
2021. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha igaz,akkor mindhárman hülyék vagytok,mert:

Szomszédnak miért kellet erőszakhoz folyamodni?

Ti miért rugdostátok ha már földönm voltak?

Miért nem hívtattok mentők?

AZ szomszédnak miért baj?

2021. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Rohad a világ.
2021. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kiszinezve adtad elő szerintem. Az én olvasatomban úgy történt higy mindig úgy állsz be a kocsival higy neki nehéz kiállni. Ezután a részeg drogos haverjaiddal kimész és veszekedtek, beszóltatok neki valami durvát amire ő mérges lett. A haverod támadóan lép fel erre ő nem várja meg higy kapjon hanem lökdösni kezd (nem mondtad hogy ütött volna). A helyett hogy hátralöktétek volna vagy közétek áll volna valaki mint egy ilyen helyzetben kellene ti elkezdtetek rugdosni. Többen alegy 65 éves embert. Erre több mindent szokták mondani. Nem egyenlő küzdelem, visszaeltetek az erőfölényetekkel, gyengébb embert bántottatok hogy bizinyitsátok hogy menők vagytok (nem vagytok) , és hogy ne gyengébbel kezd hanem olyannal aki egyenlő veled.

Kíváncsi lennék hogy egy az egyben is ilyen erős lettél volna vele, pláne ha nem 65 éves. Gondolom akkor meghunyászkodtál volna.

2021. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"hát nincs más lehetőség"

öhm, de? mondjuk ne verekedj? elég primitív dolog. örülj neki hogy nem hívta rátok a rendőröket

2021. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kr.rva nagy szerencséd, hogy nem én vagyok a szomszédod lol
2021. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
"nem vagyunk kutyák" ebben igazad van , ti putris szarok vagytok akkik csak csordában kemények
2021. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Jelentettétek amúgy?
2021. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól húzd meg magad mert lehet legközelebb nem fogja magát vissza és hív pár verőembert vagy a kocsidat húzza meg.
2021. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!