Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek voltak az eddigi...

Milyenek voltak az eddigi legfurcsább szomszédaitok?

Figyelt kérdés
A mi szomszédunknak volt egy rohadt nagy rádiótorony a kertjükben.

2021. máj. 24. 14:00
 1/7 Metionin ***** válasza:
97%
Szembeszomszéd volt az előző házban egy néni, aki állítólag Líbiában volt hadinővér (?) és kicsit megzakkant az agya. Folyamatosan figyelt mindenkit, a (neki) gyanús személyekről mindig azt gondolta hogy vagy kémek, vagy a virágait akarják ellopni. Másik szomszédunk szerint nem is eszik rendesen, hanem pl. a kenyeret megveszi, kiszárítja és úgy eszi meg, mert a háborúban is úgy volt. Fura üzeneteket ragasztott mindenhová kis papírcetliken pl. a szeméttárolóra, hogy lehallgató készülék van odabent, vigyázzunk, mellesleg használjunk kukászsákot mert nincs cseléd aki takarít ha kiszórjuk a szemetet.
2021. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy néni a társasházban, aki szegény nem százas. Valakit lát a házban, vagy az udvaron, majd meggyanúsítja, hogy tuti ő trappolt végig a kerti ágyásán és csodás lejárató üzenetet hagy neki az üzenőfalon.
2021. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt furcsa vegul is, csak eveken at lifteztem is a szomszed csajjal meg a pasijaval, es egy hosszabb beszelgetesnel jottem ra, hogy akit a szomszed csajnak hittem, az volt a baratnoje, a pasi meg a szomszed csaj. Meg a hangja se volt gyanus evekig.
2021. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédom egy nyugdíjas alkoholista, bepiál kötegszik és olyankor jön rá a lakásszépítés, kukahasználat oktatás. Becsönget és elkezdi magyarázni, hogyan kell a szemetet beletenni a kukába, ha jön vendég ne engedjük fel egyedül, hanem menjünk le érte. Bezárja a ház ajtaját, visszahúzza a tele szemetest...

Bútor javítás, fúrás, faragás, vita az asszonnyal...

Hajnal háromkor kel, hallom a lépteit a székhúzogatást krákogását, reggel 10kor már részegen döglik, kettőkor kezdődik minden elölről olyan este 6ig.

2021. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"krákogását"

[link]

2021. máj. 24. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Flúgos, gyerek nélküli házaspár. De komolyan, én bírtam őket, mert full olyanok voltak, mintha egy rajzfilmből lettek volna kivágva:

1. Állandóan mosolyogtak, de mindig és mindenen, megbántani nem lehetett őket semmivel, akármit mondtál nekik.

2. Minden mondatuk végén vicsorogva azt a hangot adták ki hunyorgó szemekkel kissé oldalt fordulva a fejükkel, hogy "KGRRGSZK". És ezt minden mondat végén. 😃

Olyan jókat lehetett velük így dumálni, mondjuk nem voltam velük sose direkt szemét, de na, sokszor jókedvre derítettek ezzel a nem hétköznapi viselkedésükkel. Sőt mondhatni picit sajnáltam is őket, mert sokan röhögtek rajtuk nyilvánosan is. Akkor meg majdnem sírtam utánuk, mikor elköltöztek. ☹️

2021. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mély garázsban autóbontót működtetett. Persze, engedély nélkül. Mindig zaj volt. Volt, egy németjuhász kutyája is. Soha sem sétáltatta, így nagyon elhízott a kutya. Sajnáltam az állatot. Szerencsére, elköltöztünk onnan.
2021. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!