Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Félek falun házat venni...

Félek falun házat venni mert,ha megveszem és később roma szomszédom lenne nehezen tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Normális,hogy kicsit tartok attól,hogy veszek falun egy házat és később beköltözik egy roma család akkor nehezen és àron alul tudom majd csak eladni?


10 millióm lenne rá kelet-magyarországon.


*A kérdés nem rasszista, nem éppen a cigányok ellen szól,hanem inkább az ellen,hogy a magyarok a későbbiekben megvennék e így is a házat* őszintén!



2020. júl. 27. 16:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Falun nem érdemes, itt semmi nincs hallod, nagyon szar. Nekem már az életből is elegem van. Egyébként az amit írtál az városban is megtörténhet.
2020. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Most látom gyereked is van, akkor meg főleg ne menj falura. Semmit élete nem lesz szerencsétlenek. Én is már mindig azon agyalok hogy juthatnék házhoz városban.
2020. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
4%

1 vagyok


Érdekes, az hogy éjjel nappal vonyít 100 kutya minden ház előtt az senkit se zavar. Mert a magyar részeken mindig van 600 kutya, mert 2020-ban még mindig csak azzal lehet védeni a házat. Sok ilyen környéket láttam már, nem is laknék olyan helyen.

Azt meg elhiszem hogy a cigányok mellett nem lehet élni. Én még a cigány falvak környékére se megyek.


De ettől függetlenül ez csak burkolt cigányozás.

2020. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez simán megtörténhet városban is. Igaz, én társasházban lakom, de jó környéken egy nagyvárosban. A mellettünk lévő lakásban egy öreg idióta jó magas nyugdíjjal feleségül vett egy nála 45 évvel fiatalabb cigány nőt, aki ugyan eléggé dekoratív, de magával hozta az összes negatív tulajdonságot, ami rájuk jellemző. Ordítva beszél, már elszedte az öreg összes pénzét, oda hordja a rokonait, akik szintén ordítanak, üvöltve szól a zene, csapkodják az ajtókat, szóval egy álom mellettük élni.
2020. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

hogy a magyarok a későbbiekben megvennék e így is a házat* őszintén!

Nem fogjak. Tudok elado hazat megyeszekhelytol 15 percre, felaron hirdetik, senkinek se kell.

Telket hasonloan, a tulaj nagyon olcson adna, a mellette lako naplopo cigany nem kotne bele minden lehetseges vasarloba.

Egyetlen eselyed cigoknak eladni kesobbiekben.

De ne hidd hogy csak falun gond, kozeli rokon tombhazban alul is felul is brazilokkal van megaldva.

2020. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe, masik faluba 10 perc a varos, nagyon szep haz kb a piaci ar 60%-an. Na tippelj miert nincs eladva?
2020. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsban is ahol te már 10 millióért házat kapsz, ott bizony van barnaság rendesen. De vehetsz pl Nyírpazonyba, az rendes község, de ott nem 10 misi egy ház, hanem legalább 15,ha egy öregebb "Kádár kockáról" beszélünk, egy jobb környéken meg simán van 30 is, igaz azok újabb építésű házak.
2020. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érdemesebb lenne azt a 10 milliót önerőnek felhasználni, s hitelben gondolkodva egy jobb környéken házat venni.

Ott is megvan a kockázat, hogy kifogsz "brazilokat", de jobb környékre nehezebben tud bejutni a putris változat belőlük.

2020. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok sajnos,hogy ilyen vilàgot èlünk,nekem màr az is elég lenne,ha egy nyugodt faluba tudnék házat venni és felnevelni a gyerekeket.


A munkàba járáshoz tartozó ingázást is bevàllalnànk,de így sajnos félek nem lesz szép jövőjük a gyermekeinknek.


Ugyanakkor a fizetésről nem is beszélve,lehet jobb lenne külföldön albérletbe szerencsèt próbàlni,de így családostul elèg nehéz dolog.


Én csak annyit akarok,hogy nyugodt környezetbe,feltudjanak nevelkedni a gyerekek és sötétedès után se kelljen félteni kiengedni őket az utcába.


Köszönöm az értelmes válaszokat! Fontolóra veszünk egy két ötletet.

2020. júl. 27. 20:10
 20/24 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Egy órája iszkoltak vissz a kertünkből a szomszédék, ahogy felkapcsoltam a villanyt. Autóval jönnek a rokonok, hogy összeszedjenek ezt-azt. Konkrétan le van lakatolva a csirkeól is..:D
2020. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!