Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell számítógépes játék...

Miért kell számítógépes játék közben ordibálnia az éjszaka közepén a szomszédnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel játszhat, a szülei is mondták hogy akkor hülye mikor játszik. Alapjáraton olyan félénk visszahúzódó kb 35-40közt mozoghat korban. Nő nincs a láthatáron se. Panelban lakunk simán áthallatszik.
2020. jún. 13. 02:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
Én akkor ordítottam, amikor lassú volt a gép, vagy valamiért nem lehetett normálisan játszani, meg az egér sem úgy reagált, stb.
2020. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a fejhallgató miatt nem érzékeli a saját hangerejét.

A legtöbb gamer tud normálisan játszani, ordibálás nélkül is. Persze ha valami meglepő/dühítő dolog történik amire nem számítanál akaratlanul is kicsúszhat egy hangos "kuu..anyád", de az hogy folyamatosan ordítozik már kicsit más dolog :D

2020. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 veterán vas ***** válasza:
100%

Egy panelban a villanyóra, általában a lépcsőházban található.

Gondold tovább.......... ;)

2020. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha gyakori az eset, akkor először át kell menni és megkérni, hogy ne éjnek évadján játsszon vagy legalább ne ordibáljon. Ha ez nem segít, majd a csendháborítás miatt kihívitt rendőrre hallgatni fog.

Társasházban nem állapot a zajongás este. Minden áthallatszik, az emberek aludnának és toleránsnak kell lenni mások fele.

Általánosiskolai barátnőmmel játszottunk mi is sokat esténként és ő panelban lakik, egyszer megunták, hogy kiabál, szóval ahogy a felettem író válaszoló javasolta, valaki lecsapta a villanyórát rá :D

Én is játszom 10-11-ig egy játékkal, viszont nem csapkodom, üvöltözöm...

2020. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!