Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell számítógépes játék...

Miért kell számítógépes játék közben ordibálnia az éjszaka közepén a szomszédnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel játszhat, a szülei is mondták hogy akkor hülye mikor játszik. Alapjáraton olyan félénk visszahúzódó kb 35-40közt mozoghat korban. Nő nincs a láthatáron se. Panelban lakunk simán áthallatszik.
2020. jún. 13. 02:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha férfi lennél, megértenéd.
2020. jún. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Lehet,hogy multiplayerben játszik aztán folyamatosan kinyirják a profi 12 éves gamerek és dühében őrjöng
2020. jún. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Fél, vagy be van drogozva/piálva, azaz nincs kontrollja, vagy a cselekedet hevében elfelejti, hol van.
2020. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Láttál te már veterán Gamer-videókat YouTube-on? A Gamer-ek nagyrésze üvölt, mint a fába szorult hernyó.
2020. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Ezen jót nevettem :D Remélem nem rólam van szó .

Sajnos ez ilyen . Nem lehet mit tenni vele . Lehet azért is hangos , mert egy gamer fejhallgató van rajta . Aztán ez miatt , nem tudja korlátozni a saját hangerejét . Legalább is nálam ez az egyik ok :D Gondolom ha hangosan bulizna vagy filmezne . Az sem tetszene . Ez a panel lényege . Hallod a szomszédok mozgásait . Fogadd el .

Ohh és tényleg idegesítő amikor megaláz"PistikeHun2009 " egy videójátékban ......

2020. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

A gamerek nagy resze tud normalisan viselkedni.

Csak van par neveletlen idiota, aki ordibal, mert nem tud vesziteni/csapattagkent jatszani.

2020. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

5ös addig jàr a korsó a kútra mig el ne törik😀

Csak mondom,egy szomszédcsere esetén lehet nem lesz üvöltés éjjel😀

Nálunk is van egy ilyen idiota aki éjjel is ezt műveli.

Nem tartott sokáig,csendhàboritás.Az új szomszéd ràhivta a rendőröket nem is egyszer.

Neaggódj azóta olyan mint a kisangyal😀Egy hangja sincs

Ha tetszik ha nem,mások is laknak körülöttünk.A legtöbb ember éjjel aludni szeretne.

Sokáig toleráltuk mi is,gyávák voltunk nem intézkedni.

Hát megtette más,de jól tette,végre füldugó nélkül aludhatok.

2020. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
mert egy nolifer, valahogy le kell vezetnie a feszültséget.
2020. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kihívod rá kétszer a rendőröket, aztán majd abbahagyja


(112

-Segélyhívó, jó estét

-Jóestét, Pistike vagyok, a fölöttem lévő lakásból kiabálást, sikoltozást és fura zajokat hallok, féltem az idős párt.

....

2020. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!