Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mindenhol vannak zajongó...

Mindenhol vannak zajongó idióta szomszèdok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 08:54
1 2 3
 21/29 Hozé don Padrafos ***** válasza:
71%
Nekem is voltak ilyen szomszédaim. Tőlem a 3. házban egész nyáron medencepartit tartottak, hétköznap éjjel is tuctuc meg visongás volt, hajnalban meg részegen tele pofával üvöltöztek, meg 10 autó jött-ment, csapkodtak. Az ablakom alatt cigiztek, dumáltak, a kutya megőrült. Mellettünk kb 10 háznál nincs kutya, de mindenkinek pont itt kell megállni,ahol van, és ugat, mint a gép. Ezt sem tudtam soha megérteni. Az első nyarat átvészeltem, csak 5x hívtam rendőröket. A 2. nyáron már többször. 10 óra után megkérték őket, hogy halkabban legyenek, mást nem tudtak tenni. Ősszel végre elköltöztek. Most meg a közvetlen szomszédomban van 3 gyerek, akik egész nyáron kalózosat játszanak, és fülvédőben vagyok otthon.
2019. aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%

Nalam a szomszedok kb egy rendszerben élnek velem, mindenki akkor van fent es alszik mikor en, hetvegen vannak partyk de olyankor nem vagyok otthon hallgatni öket.


Egy süket hangosan tevezö zavart egy ideig, (de tisztan tudtam azt is mikor van reklam)mar azon agyaltam veszek neki füllhallgatot, mikor nem tudom mi törtenhetett, de megszünt a tv nala. Vagy a halt meg..


Ami kiakaszt a hajnali 4 es aruszallito. Szemben egy bolt, rendszeres, hogy hajnalban töltik fel, forgalom hijjàn az autout közepén àllva, es egesz pakilas alatt járatja a dieseles "ketyegö"kocsit, ez full csendben IRTO hangos olyankor, mindig arra ebredek hogy szivarog az agyamba az a ketyegès egyre hangosabban mig magamhoz térek teljesen, hajnal 4 kor.


Soha nem tudok szolni mert komasan le sem tudok menni(öltözes lepcsö es felvenni vmi targyalokepes fejet)igy a boltban jeleztem egyszer hogy kb mindig tudom mikor van àrutöltés mert ébreszt, es egyböl visszaszoltak hogy de milyen jo a friss pékaru is ugye?


Nem is tudom örüljek e hogy "csak"ennyi bajom van

2019. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

*es kb 20 szor is csapkodjàk az ajtot mintja kb egy hadsereg szàllna ki be.

Gondolom az àrut reszletekben pakoljàk be a boltba

2019. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

Akkor te még nem laktál tanyán. Én igen, ott sincs síri csend. Az állatok rettentő zajt tudnak csapni egész nap. A kutyák, kakas, tehenek, birkák,stb, ezek egész nap óbégatnak, A kakas már hajnalban kezdi, elég hangos állat. Akkoriban még kaszával vágták a füvet, de most már biztos fűnyíróznak, ami szintén hangos, ahogy a favágás is. Mellettünk egy mezőgazdasági terület volt és sokszor nyáron éjszaka is aratta a búzát a kombájn, meg volt ott valami gabonasilo vagy mi a f asz és ott is volt éjszakai hangos melo messzire elhallatsztott.

Javaslom a füldugót, tökéletes csenet biztosit.

2019. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanyán nem kötelező 20 féle állatot tartani,ráadásul ha környező földterület is a tiéd akkor senki nem fog 20 méterre tőled fűkaszálni.
2019. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ez még a jobbik eset. Nálunk a jobb oldali szomszédban szó szerint fogyatékosok laknak. Egy nagy házban legalább 5 szellemi sérült. Mániájuk volt az átleselkedés a legapróbb résen is, pedig olyan fakerítés volt, aminek a lécei között fél cm-es rések voltak. Általában mikor játszottam kint a kutyával, beálltak a kerekes székükkel az udvar felé és a résen lestek át, mintha moziban lennének. Egyszer még valami fagyi félét is hozott ki magával az egyik és "mozizás" közben elmajszolta. Volt, hogy kiültem kávézni és a kerítés és házfal közötti 2 cm-es résen szólogatott át, majd miután ignorálni próbáltam, azaz nem reagáltam felmászott az egyik a kerítésre, felül lesett át és szólongatott. Mivel agyilag 0-k így hiába szóltunk volna rájuk az csak olaj a tűzre. Ezt úgy oldottuk meg, hogy vettünk egy árnyékoló kerítést, amin abszolút nem lehet átlátni. Hülyén néz ki, de jobb megoldás nem volt.


A szembeszomszéd mellett román vendégmunkások laknak egy nagy házban. Ott péntektől vasárnap estig egész nyáron ment a mulatozás, még a mi házunk falai is dübörögtek a muzsikától. Közben fociztak, kiáltoztak a kertben. Tavaly egész nyáron ez ment (tavaly óta lakunk itt), idén a szomszéd jelzett a munkások szállásadójának hogy ez így nem mehet tovább, idén már csak muzsika nélküli hangoskodás van.

2019. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk nincsenek, ezért rosszul érzem magam, ha konyhai gépeket kell használnom, mert jaj, túl hangos (nem az)
2019. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen.Minden héten felmegyek hozzájuk legalább egyszer.Be vannak állva.Volt hogy vasárnap 4-kor kezdte valaki hallgatni a zenét, a lakótársam 5-kor kelt. Már nagyon unom.Ez megy június óta.Tényleg csak rendőrökkel lehetne az ilyen társaságot kirakni?Albérlők vagyunk mi is-egyetemisták, dolgozók-ők meg bulitanyának használják, gyakran.A közös képviselő megbízott-nem itt lakik.Ötlet?
2019. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az értelmes, normális szomszédok értenek abból, ha egyszer szólsz.

De a buta g*cik nem, mert akkor csak még inkább rákapcsolnak.


Az ilyenek az olyanokból értenek, mint például ha veszel egy surströmming konzervet és a levét beöntöd az ajtajuk köré. Még lehipózva is hónapokig ott lesz a szag mert beszivárog a réseken, a beton, a fuga pórusain. Ha már többször jól bemutattad, hogy te is tudsz ám zavaró lenni, akkor abbahagyják.

2023. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!