Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mindenhol vannak zajongó...

Mindenhol vannak zajongó idióta szomszèdok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 08:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Ahol nincsenek, ott sincs garancia arra, hogy előbb-utóbb nem lesznek...
2019. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
4%
Igen, de vannak akik nem zavarók. Mi például éneklünk, házimozira kötött mikrofonba, garantált, hogy hallani a szomszédos házban is. Eddig nem érkezett panasz.
2019. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
99%
Persze, hogy nem érkezik panasz, a szomszédod csak csendesen a falba veri a fejét, mert alapvetően konfliktuskerülő, és fel nem foghatja, hogyan lehet valaki ennyire tapintatlan, hogy lakásban, erősítőkkel ÉNEKELGET. A szomszédaidat a vastagbélrák fogja elvinni.
2019. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Ahol nincs, ott általában nincs internet, áram vagy vezetékes víz. De ott se garancia mert pl szőlöhegyre is felviszik a robotkaszát aztán zümmögnek egész nap.
2019. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Előbb-utóbb minden lépcsőházba beköltözik egy idióta család, vagy egy idióta albérlő. Ha szerencséd van, csak átmeneti.

Családi házas részen is eljön előbb-utóbb egy "kedves" új szomszéd.

2019. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
Nem csak úgy énekelgetünk, fellépésekre gyakorlunk. Nem napi szinten, havonta 2-4x. És persze nappal. Tehát igyekszünk nem zavarni és ha valaki szólna, tudnánk kompromisszumot kötni az időt illetően. Máshonnan éjfélkor is még döng a tuc-tuc, ahhoz képest a mi zajunk még élvezet is lehet.
2019. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nincsenek, 15 éve lakunk itt, azóta szinte minden lakásban cserélődtek a lakók, van amelyikben már nem is egyszer, de még egyik sem volt zajos, pedig felettünk lakott már 3 gyerekes család is.
2019. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hat nalunk katasztrofa. A felettunk lakohoz mar fel is mentem h legalabb 10utan legyen halkabban mert nem lehet aludni tőle. "mi keso estig dolgozunk nem tuduni maskor èlni" valasz volt. Termeszeresen kopogos cipobe maszkal vmit mindig barkacsol tologat a foldon (sztem asztalos) megy a mosogep 11kor is este stb. Raadasul 4 muszakba dolgozok igy mar az 4gyf4sz kerulget mikor ejszakazok es nappal kellene aludni. Masik pelda vasarnap aludtam vna nappal (ejszakas kozepso muszakom utan) fúr vès 8tol dèlbe elindultam megkerestem (10emeletes) mar gondolatban kiis vègeztem mire benyogi h ő megkèrdezte az (nevezzuk uzemeltetonek) illetekest es azt mondtak hogy ha maskor nem er ra termeszetesen furhat stb...


De anyameknal ha vagyok kertvarosi resz ottis allandoan megy a zajongas szal sehol se jobb a helyzet ahogy olvasom ittis.


Talan egy tanyara kellene koltoznom dejo is lenne... De egyszer tuti bevisznek mert ugy elverek egy ilyen szomszedot...

2019. júl. 24. 10:08
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Este tényleg gáz hangoskodni. De nálunk van házirend. Le van írva, hogy hány óráig lehet ilyet végezni. Talán 7-ig? Közös képviselőnek kell szólni.

Az hogy te éjszakás voltál és nappal aludnál és valaki akkor fúr. Hát. Nem igazodhatnak mindenkihez egy felújítással, mert akkor soha nem lehetne semmit sem csinálni. Ha normális időben csinálta, 8 után, nem későn este, akkor el kell fogadni. Mondjuk hétvégén azt sem lehet, csak hétköznap.

De gondolom, ezek a szabályok minden lépcsőházban hasonlóak, nemcsak nálunk van így.

Ha valakivel sok gond van, akkor nem neki kell szólni. Akkor gondolom, nemcsak téged zavar, hanem sok más lakót is. Közösen kell szólni a közös képviselőnek és ő szóljon neki. Ha csak téged zavar és senki mást, akkor lehet, hogy nem jogos a felháborodásod.

2019. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Csak a nem napon barnultaknak kivan nyalva allamilag. A furas vasarnapi eset volt. Volt felujitas a szomszedba nem aludtam 3napig osszestem ejszakasba oszt kesz levan f0sva senkit nem erdekelt miert nem birok aludni tudom nagyon jol. Csak ne csodalkozzanak a nèpek h egyre tobben kattannak meg...
2019. júl. 24. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!