Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged mivel őrjítenek meg a...

Téged mivel őrjítenek meg a szomszédok? Mindenhol vannak beképzelt fatökű parasztok, vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az éjjel nappali hangos Jimmy hallgatással,az éjszakai bútortologatással,pl.De még sorolhatnám...
2010. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk bukó állatok vannak, akik nem hajlandók köszönni. Rendszeres az is, hogy kinyitja a kapuajtót, látja, hogy jövök de nem várna 10 másodpercet, becsapja az orrom előtt az ajtót. Az ilyenektől kivagyok, de próbálok uralkodni magamon, ezeknek hiába szólnék be, úgysem fogná fel.
2010. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nyugi.mindenkinek van legalább egy ilyen szomszédja.nekem fapinájú a szomszédom.ha érted?! XD

nem kell velük foglalkozni.

2010. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem nem örjít meg de viszont bunkó mert 3-an laknak anya,apa,gyerek. És az van h az a szemét gyerek (egyébként fiú asszem most elsős középsuliba) még köszönni se hajlandó. Meg mondjuk szilveszterkor buli meg minden na ez még rendbe is van de amikor tüzijátékoltak felénk lőtték azok a "szerencsétlen" kutyák meg persze h féltek. Szval nekem se a "szivem csücske".

14/L

2010. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fölöttünk lakó neki áll éjjel 11-kór zuhogni,kalapálni,a kutyája meg csaholni!Hajnali 5 és ő már porszívózik,nyüstöli a taposógépet,üvölt a zene,a fia gördeszkázik,rollizik,focizik!Szóltam már neki többször,meg ígérte hogy csend lesz de sza*rik rá hogy nálam 3 gyerek van akik aludnának!A falszomszédom detto csak nála a tv üvölt meg jól bepiál és ordibál a trágár stílusában fél éjszaka egymagába!Már várom hogy elköltözhessek ebből a nyomorék házból!:-/
2010. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Első válaszoló, te vagy Trudics Brigi lol XD
2010. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kertvárosi részben lakunk........jobban mondva most kezd az utcánk villanegyeddé alakulni ):

Mi elvagyunk itt egy 3 szobás kockaházban, szomszédunkban egy olcsó albérlet van, egy régi parasztház, ahol 3 lakrész van.

Másik közvetlen szomszéd most építkezik, szemben és az utca többi részében amerikai stílusú kéglik, vagy épp teljesen felújított házak.

A szembe szomszédéktól egyedül a !gyerek! köszön.

A szomszéd albérletben pedig alkoholisták élnek, kb. 2 év alatt 5-en haltak meg, ebből 2 öngyilkos lett.

Egyébként csendes kis környék, szeretem.......máramikor nincs nyugdíj vagy segélyosztás, mer akkor az albérlők fennhangon szidják a másik édesanyját.

Nemegy alkalom volt, hogy kihívták egymásra a rendőrséget, de volt egy kis "konyhai baleset" is---> az asszony pár centi híján szíven szúrta az urát. A nőt le is csukták, de mivel sárga papírja van, hazaengedték.

2010. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Sziki!

Nem az vagyok.Sőt,szerintem még egy korosztály se vagyunk...

2010. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én falun élek. Egyik szomszédunk néha bejárkált a házunkba csak úgy, amíg meg nem mondtuk neki (második alkalom után), hogy fejezze be. A másik szomszéd házban meg cigányok laknak. Folyton üvöltenek, meg a házunk előtt mennek a retvás kis játékmotorjukkal a gyerekek (4-en vannak...), persze rohadt hangosan, kiabálva, bőgve kora reggel. Azért előttünk, mert saját pénzből megcsináltuk szép egyenletesre a járdánkat! Meg egyfolytában kéregetnek tőlünk., pedig sosem adunk nekik semmit. -.-


De még mindig jobbak, mint akik előttük laktak itt. Azok is cigányok voltak. Egész nap visítoztak, mint az állatok, mert ugye munka az nincs, apum meg megelégelte, hogy nem tudnak aludni munka előtt. Kiment, és jól leordította a fejüket, mert amúgy már előtte is szóltunk nekik, hogy halkabban legyenek. Erre megsértődtek, hívták az egész családot, itt kiabáltak a házunk előtt, hogy gyertek ki, stb. Kiment apum, és úgy csinált, mintha hívná a rendőröket. Azok meg SZALADTAK a kocsijukhoz, és pár hét múlva elköltözött a szomszéd. ;D Na meg a házunk oldalát verték, ilyenek.

2010. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmm, azért jó tudni, hogy másnak is akad szép dolga egy rakás szerencsétlenségekkel :S De viszont egyben nagyon-nagyn sajnálatos is. Mivel depresszióm van 4 éve, ezért inkább úgy döntöttem, hogy rndbe vágom magam. Következő lépés: A szomszédok életének pokollá tétele. Már vagy 3-4 hatósági intézménnyel beszéltem. Hamarosan eredmény is lesz..
2010. júl. 9. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!